Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co je pro trekkies nejdůležitější?

so 27. listopadu 2010      autor: omi      přečteno: 4777x      komentáře: 5
admirál flotily Iconer
Iconer - so 27. listopadu 2010 - 15:00
Mám rád všechny Star Trek seriály a filmy, sledování je pro mě důležité, ale taky je dobré mít si s kým o tom popovídat, takže setkání s ostatními fanoušky je taky super.. :)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
komodor Leiah
Leiah - so 27. listopadu 2010 - 19:33
Já mám ráda hlavně DS9 - seriál i knížky. Ani internet nezatracuju, je skvělé, když si člověk někde může popovídat o tom, co ho zajímá.
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.
praporčík P.A.L.O.[MS]
P.A.L.O.[MS] - so 27. listopadu 2010 - 20:31
Pre mna je najdoleziejsie zit ako v Star Treku. Je to tazke, lebo mame rok 2010, ale myslim si, keby ludia zacali viacej mysliet na to, kto su bolo by tu lepsie.
Jasne ze filmy, serialy, internet a ak raz bude cas, tak aj con-y, vystavy a stretnutia :-)
Resistance is not futile.
admirál Hypospray
Hypospray - ne 28. listopadu 2010 - 00:19
Jak pise Iconer, nebyt na to sam je fajn, kdyz k tomu clovek pricichne. Pak mu to chybi, kdyz to nema :P
Na druhou stranu, muzu koukat na serialy, ktere s nikym nerozebiram a uzivam si to taky.
Zrovna v teto ankete bych zaskrtla vice veci, ale neslo to :)
kontraadmirál Tar-ara_Istandil
Tar-ara_Istandil - ne 28. listopadu 2010 - 20:03
Supr, dík za článek.
Já si nemohla vybrat ani jedno, protože ani jedno neodpovídalo tomu, co je pro mě nejdůležitější. Jistě, dívat se na to je skvělé, ale nej je toto pro mě u jiných seriálů, na které koukám běžně. Zajímá mě, jak se to bude vyjvíjet, ale necítím extrémní potřebu to moc rozebírat. ST je pro mě široký svět, ve kterém se ráda nimrám :).
Merchendising je super, ale je to doplněk, setkání miluju, ale takto psané mi to přijde příliš obecné (s fany se setkávám nejen ST a je to super), internet obdobně. Aktivní tvorba je opět doplněk (bez kterého by to nebylo ono, ale navazujícího na základ).
Co bych tak řekla já - sdílení zážitků a znalostí ST a přemýšlení nad jednotlivými věcmi. Prostě takové to pohrabávání se tím. De facto by se to dalo zakomponovat do všech odpovědí, záleží na úhlu pohledu.
Právě mě trochu překvapilo, jak drtivě zvítězilo "pouhé" sledování, i když v tom plno lidí vidí něco "víc". Je imo krasné sledovat právě fany, co pro ně konkrétně jejich zájem znamená.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG