Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Starší knihy opět k mání

pá 20. května 2011      autor: Kyle      přečteno: 4712x      komentáře: 12

Vložit nový komentář

poručík Veczi
Veczi - pá 20. května 2011 - 10:59
jj pokazde kdyz jdu kolem knih tak se zastavuju.. Sny o Krkavcich mi chybi :( a Syn vcerejska tusim taky :( to si ale nejsem jisty, protoze to vim, ze jsem cetl, jen nevim jeslti to nebylo pujcene.. kruci jeste tolik jich potrebuju..
poručík Veczi
Veczi - pá 20. května 2011 - 11:06
kruci..kruci doufam ze se to neda vyprodat.. jsem na nemocenske a knihovna je daleko sakraa
admirál Kyle
Kyle - pá 20. května 2011 - 11:08
Já jsem většinu četl, ale jaksi mi chyběli doma. Takže jsem to uvítal a doplnil sbírku.
De profundis clamo ad te domine.
komandér Sargon
Sargon - pá 20. května 2011 - 12:24
Veczi:Syn včerejška mám dvakrát, tak jestli budeš na Lehce sportovním srazu, tak ti to tam vezmu.
poručík Veczi
Veczi - pá 20. května 2011 - 13:45
no toho Syna tusim mam.. je to takova modra knizka myslim.. musim si to zjistit, ale na tom srazu nebudu
poručík Veczi
Veczi - pá 20. května 2011 - 13:48
tak podle zdroju blizkych me knihovne toho Syna mam :D
kapitán flotily Johanson
Johanson - pá 20. května 2011 - 18:03
Pokud vám chybí některé tituly zkuste aukro poslední dobou se to tam trek knihami jen hemží a to i modrými od X egemu..
podporučík Deaconn
Deaconn - pá 20. května 2011 - 23:10
Souhlas s Johansonem. Tyhle starší romány vídám docela často na Aukru. Jen to chce si počkat, až se objeví nabídky s rozumnou cenou. Nebo na daemon.cz vidím, že ještě teď některé z románů od Albertu i po takové době mají skladem: Vraždy ve Vulkánské akademii a Sny o Krkavcích, které tak chybí Vecsimu, i Khanův hněv. Ale nejsou zrovna za "antikvariátní ceny". Asi se spíš vyplatí některé z odkazů v článku. To nevím. Kyle bude mít jistě lepší přehled.

Sám mám všechny Star Trek romány, které vyšly česky. Už jen kvůli tomu, že nerad čtu ty ulepené saláty z knihoven, a pak samozřejmě do sbírky a abych podpořil vydávání. Staršími tituly od dávno zaniklých nakladatelství samozřejmě nic nepodpořím. A sice je všechny mám, ale některé jsem sehnal jen v dost neuspokojivé kvalitě. Třeba takový Vpád se mi při čtení rozpadl v rukou, a nemyslím to Metaforicky :)
kapitán flotily Johanson
Johanson - so 21. května 2011 - 03:30
Nojo Vpád bylo problém sehnat v uspokojivé kvalitě, aniž by byl poškozený, ale zadařilo se. V době, kdy jsem skládal knihy já, ještě naštěstí nebyly tolik k mání a tak jsem vždy koupil knihu v lepším stavu, pokud jsem na ni narazil a tu v horším zas posunul dále s přiměřenou slevou. V zásadě nyní kromě knihy: Smrtlené ohrožení, nemám jedinou knihu se zlomeným hřbetem, či ohlou deskou, nebo stránkou. Ale dalo to zabrat :-) A každý správný trekiie by je měl mít ostatně v našich podmínkách, pochybuji, že kdy vyjde některá z nich znovu. Pokud vůbec ještě vyjdou nějaké další...
kontraadmirál libor
libor - ne 22. května 2011 - 00:44
Když už jsme u knih, co Laserbooks, nechystají něco? Všiml jsem si, že edici už neřídí rouče, ale stejně je ticho po pěšině...
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - ne 22. května 2011 - 10:49
já bych ti libore ledasco řekla, protože se to tam pěkně zatočilo, až mi hnuli žlučí....ale v zájmu doufání, že se polepší, se snažim bejt pozitivní: změnil se šéf edice, některé knihy u různých překladatelů jsou skoro hotové, laser chce vydávat, tak snad to stojí jen na penězích a na čase
"What you think about and thank about, you bring about."
admirál Kyle
Kyle - so 28. května 2011 - 23:39
Jinak v pátek mi přišly knihy a vše je OK. A jsou mezi nimi i ty od X-gemu. A ceny jsou fakt lidové a to i vzhledem k výší mé výplaty.
De profundis clamo ad te domine.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG