Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Repríza - Švestkový Worf aneb tak trochu klingonská opera

st 29. června 2011      autor: Mvek      přečteno: 3793x      komentáře: 4
kapitán Commander Togo
Commander Togo - st 29. června 2011 - 14:43
O tomto som ešte nepočul, ale musím povedať, že niečo tak fantasticky urobené som už dávno nevidel. Super plagáty a ešte lepšie videá. Fakt BOMBA !!!
poručík Mvek
Mvek - st 29. června 2011 - 14:49
Togo: Díky, plakáty teda na svědomí nemám já, ale tak jako tak pokud jsi ještě na naše předchozí počiny nenarazil, tak se na ten web tvejatro.wz.cz podívej, je tam u Daturnina i Jean-Lucu, podejte mi PADD podobný styl videjí i plakátů (v případě Daturnina i záznam s titulky, stejně jako bude z tohohle Worfa, a tentokrát dokonce v hd-ready verzi:-)).
podporučík Khan
Khan - čt 30. června 2011 - 13:57
Zejména to druhé video nemá chybu. Pustil jsem si ho několikrát. Jestli výsledný produkt dosáhne takové kvality jako trailer, tak to bude pecka nad pecky.
kapitán G´Quan
G´Quan - čt 30. června 2011 - 16:29
Super podívaná :) Už se těším na záznam!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG