Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Beyond The Final Frontier [VIDEO]

pá 15. července 2011      autor: Chak.      přečteno: 2544x      komentáře: 22

Vložit nový komentář

viceadmirál Shane
Shane - pá 15. července 2011 - 02:27
Viděla jsem a musím souhlasit. Určitě se podívejte :).
For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...
kapitán TheX
TheX - pá 15. července 2011 - 07:59
Super, dokument pobavil a zaujal. Jen drobnost, pokud jsem dával pozor, tak se Hero model Enterprise D prodal za 500k ne za 576k.
podporučík Wornos
Wornos - pá 15. července 2011 - 10:38
Byt tak v tej dobe fanusikom treku a milionarom.
admirál flotily Chak.
Chak. - pá 15. července 2011 - 11:39
TheX: Těch 76k navíc je "buyer's premium", čili poplatek aukční síni za prodej. Jestli dobře odhaduju, tak je to kolem 15%. Jinak výsledné částky jsou vidět v katalogu aukční síně: [link]
bez hodnosti vedek
vedek - pá 15. července 2011 - 18:12
Akurat som dopozeral poslednu epizodu TNG a potom pozrel tieto videa..aj slzicku som uronil :*( Tolko spomienok :))
podporučík Lukas
Lukas - pá 15. července 2011 - 18:21
Moc pěkný dokument. Tu aukci jsem tehdy sledoval on-line. Kéž bych tehdy měl i peníze na aspoň některou z těch věcí...
kadet tomix
tomix - pá 15. července 2011 - 18:43
tiez som to prednedavnom videl, a vyvolalo to vo mne dilemu - keby som mal dost prachov, co by som si odtial odniesol? a prekvapivo by som chcel phaser rifle z insurrection, alebo z first contact, tiez by nebol na zahodenie batleth, alebo klingonska dyka
a uprimne, pol melona by som za ziadny model nedal:) ale chapem tych maniakov
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - pá 15. července 2011 - 22:58
Právě na to koukám a už sem skoro u konce. Je to pěknej dokument o hodně smutné věci. Kvalitní zábery lze udělat zatím pořád jenom s modelem a ne CGI. Prodej všech těch věcí říká, že je asi už nikdy neuvidíme. Taková DS9 by přeci mohla být i v JJ linii.. ale nejde jenom o to, jak chtějí převést TNG, DS9 a VOY do HD (a v budoucnu do 3D), když nebudou mít ty všechny modely? :(
komodor William Kirk
William Kirk - pá 15. července 2011 - 23:08
Modely si kdyžtak vyrobí nové, jako v případě Excelsioru, který se pak používal ve VOY a DS9 a je krásný.Asi nebudou tak drahé, když počítaly, že určitě se ziskem se prodají třeba i za 5 000 USD a to není pro studio podle mě žádný rozpočet. Jinak upřímně vzhled dalších lodí/základen si v JJ-Treku radši nechci představit :-D Kdybych mohl, tak bych bral Enterprise A - jedno jestli větší nebo menší.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
admirál flotily omi
omi - pá 15. července 2011 - 23:08
s.s.enterprise: Řekl bych, že oni je převádět nechtějí. Je to hodně obtížný proces, a co jsem slyšel, tak ani interiérové modely nebyly pro HD stavěné. U TOSky všichni berou, že se pohybují v papundeklových kulisách, ale v ostatních seriálech by to asi nevypadalo nejlíp. Ty už se o realističnost snaží. Navíc i při převodu TOS do HD používali CGI, ne modely. Už při aukci Chtisties bylo vlastně jasné, že Star Trek jak ho známe skončil. Moc dobře víme, že Paramount neumí potenciálu ST využdímat tak dobře, jako třeba Lucas (myšleno samozřejmě finančně). Ale alespoň udělali fanouškům radost a sami si trochu vydělali.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - pá 15. července 2011 - 23:53
Chtejí, nechtějí.. dřív nebo později TNG a DS9 (na které jsem nejvíc zvědavej) v HD budou. A sem teda zvědavej, jak to udělají :)
kadet Orik
Orik - so 16. července 2011 - 14:26
Skvělí a zároveň velmo smutný dokument. Všimli jste si, že nebyl přítomen William Shatner? Trochu zvláštní...
Dokážete si ale představit, že bychom mohli Enterprise D vystavovat v české republice? Bohužel už byla prodána:o).....myslím, že by se tím zvedla i světová prestiž fanoušků ST v České republice a třeba by to k nám přitáhlo i více představitelů ST:TNG (mých nejoblíbenějších), kteří zaplaťpánbu ještě žijí....!!!
Každopádně mi tento dokument znovu připomenul, že už je asi opravdu konec a sbíráme nyní už jen kousky hvězdného prachu:o(...
kapitán Commander Togo
Commander Togo - so 16. července 2011 - 18:43
Súhlasím. Bolo to zaujímavé, ale veľmi veľmi smutné :-(
kadet Barbora
Barbora - so 16. července 2011 - 18:51
Tohle se mi tedy naprosto strefilo do nálady. Přiznávám, dohnalo mě to téměř k slzám a ještě chvíli teď budu sentimentální, ale ten dokument za to stojí :-)
praporčík Fitris
Fitris - so 16. července 2011 - 19:17
William Kirk
na aukro.cz je teď jedna - asi 32cm
komodor William Kirk
William Kirk - so 16. července 2011 - 22:18
Fitris: díky za typ :-) Mám už doma tu od Art Asylum. Ale nemít, tak do téhle jdu, páč už je slepená a nabarvená. To je jediný stav, ve kterém si já můžu koupit slepovací model.¨:-)
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 17. července 2011 - 13:08
No došly mi ještě 2 věci:
- ty modely prodali, protože si v době těsně po Nemesis mysleli, že budou už všechno dělat jako CGI
- JJ nemá CGI rád a když chtěl použít v Kobayahi maru TMP dravce, tak ho neměl a musel tam vyrobit tu nehezkou CGI věc, což by neudělal, kdyby ho měl na skladě
praporčík Fitris
Fitris - ne 17. července 2011 - 21:19
není vůbec zač :)

admirál pcermis
pcermis - po 18. července 2011 - 22:14
Moc pěkný dokument. Koukal sem na ně v přestávkách kdy se čekal až mi zaschne barva a lepidlo na Voyageru kterého si teď dávám dokupy po té co sem si ho přivezl z Německa z výstavy o Star Treku kde mimo jiné měly také hodně rekvizit a modelů lodí, masek, interiéru a podobně takže nezoufejte úplně vše fuč není :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
bez hodnosti deckard
deckard - út 19. července 2011 - 09:36
Tak já se bohužel nemůže podělit o zážitek z dokumentu,protože v práci to sledovat takto dlouho nemůžu a doma stále není funkční připojení k netu.Proto se ptám,nemáte někdo tip,kde se dá tento dokument stáhnout.Z YouTube bohužel nemám zkušenost se stahováním dokumentů,tak kdyby ste byl někdo té dobroty?:)Tolik zajímavých informací,omentářů a vůbec a já to nemůžu skouknout celé..:(
podporučík Lukas
Lukas - st 20. července 2011 - 00:56
deckard: Pokud používáš Firefox, tak si do něj přidej například DownloadHelper ( [link] ) a s jeho pomocí pak můžeš stahovat z YouTube i z dalších zdrojů.

Pokud si vybereš konkrétně ten DownloadHelper, tak se ti nalevo vedle adresní řádky přidá tlačítko a stejné tlačítko se ti bude přidávat i k videům na prohlížených stránkách. Přes to můžeš stahovat.
bez hodnosti deckard
deckard - st 20. července 2011 - 10:30
Jéé,mockrát děkuju.Konečně si budu moci stáhnout oblébený videa ze světa Star Treku-Bring back Star Trek;Beyond...atd...:)Děkuju moc ještě jednou.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG