Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Valašské Meziříčí navštívil Krteček ve společnosti Feustlových

ne 7. srpna 2011      autor: Kamil Fox Vít      přečteno: 8370x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

admirál Hypospray
Hypospray - ne 7. srpna 2011 - 11:43
Hezke poctenicko. Andrew Feustel a poradatele zrejme necekali takovy zajem, coz se tyka i autogramu a foceni... Ono tomu dost napomohla medializace...
admirál flotily axiom
axiom - ne 7. srpna 2011 - 13:06
Ano, tak to bylo, pěkně jso to napsal, Foxi. Mně se ještě podařilo ulovit pár fotek při jeho zrychleném odsunu od hotelu. A to bylo vše, přátelé.
Jsem člověk a žiji mezi lidmi
kapitán flotily Kamil Fox Vít
Kamil Fox Vít - ne 7. srpna 2011 - 19:44
.. s odstupem času mě mrzí, že nebyl prostor pro víc otázek, moc by mě zajímalo, co vlastně budou astronauti po skončení programu raketoplánů dělat... slyšet to z úst páně Feustla by bylo příjemně autentické.
kadet Barbora
Barbora - ne 7. srpna 2011 - 20:11
Já jsem viděla AF v Pardubicích. Atmosféra v narvané Sukově síni byla výborná, jen mě mrzelo, že autogramiáda z důvodu "velkého davu" nebyla, což, jak tady čtu, bohužel potkalo i jiné. Každopádně se síň několikrát slušně zasmála. Jedním z nejlepších momentů byl dotaz chlapečka, který se naprosto bezelstně zeptal: "Co všechno musím udělat, abych byl taky astronautem?" :-)
kapitán flotily Kamil Fox Vít
Kamil Fox Vít - ne 7. srpna 2011 - 20:44
Taky jsme měli pár vtipných dotazů.. např jaké to je, když je manžel ve vesmíru... takže prý je Indira jedna z mála, která ví, kde ten její zrovna "Lítá" :-)
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 18. srpna 2011 - 22:37
Moc díky Foxovi za report, ta akce si to zasloužila, protože atmosféru rozhodně měla - i přes některé nedostatky. :) Z mého pohledu největší škoda, že byla tak velmi zaměřená jen na děti a jejich dotazy, přece i jako dospěláci jen astronauta nevidíme v českých zemích každý den. :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG