Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová generace na blu-ray má problémy se zvukem

út 31. července 2012      autor: omi      přečteno: 4604x      komentáře: 4
kadet Ondřej Matějka
Ondřej Matějka - út 31. července 2012 - 17:54
Že se na to nevyprdnou na ňákej prostorovej zvuk. :-)
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 1. srpna 2012 - 08:48
Je to velký fail. Důkaz, že nikdo v CBS nezkontroloval finální produkt. Třeba 'Haven' to odnesla dost krutě. A není pravda, že by to dělalo jen na 7.1 aparatuře - dělá to úplně stejně i na stereu, protože samostatný 2.0 zvuk není přítomen. Stereo vzniká downmixem ze 7.1. Nevím no, tohle je od celého projektu celkem dost odrazující. Že nikdo ty epizody po masteringu ani jednou neprojede, mě trochu od celého projektu odrazuje :-/
kadet pittrek
pittrek - st 1. srpna 2012 - 20:10
Ako nic v zlom ale na mojich diskoch ma kazdy diel aj originalnu stereo stopu a na tych dieloch, ktore som si zatial pozrel som na stereu ziaden problem nezaznamenal
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 1. srpna 2012 - 22:07
A kolik z kolika disků je tedy špatných? :)

Tele: Neboj, příště si dají větší pozor.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG