Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Gates McFadden: V postavě Beverly mohlo být mnohem víc

ne 16. září 2012      autor: Bedraz      přečteno: 5012x      komentáře: 3
komodor Leiah
Leiah - ne 16. září 2012 - 11:00
I když o hereckých kvalitách paní McFadden jsem nikdy nebyla moc přesvědčená, Beverly jsem měla celkem ráda. Bylo by určitě zajímavé, vidět jí naživo a poslechnout si, jaké to bylo...
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.
komodor William Kirk
William Kirk - ne 16. září 2012 - 11:02
Správný startrekový doktor je protivný jako McCoy nebo Holodoktor nebo aspoň ješitný jako Bashir :-) Aby nebyla nuda :-)
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
viceadmirál Sokar
Sokar - ne 16. září 2012 - 12:20
Postavu Beverly mám velmi rád. Chápu z pohledu herečky, že mohla mít více prostoru, ale na jejím charakteru bych nic neměnil. Naopak, v dnešní době, kdy je v seriálech (byť často s nadsázkou jako v big bang) u postav arogance, protivnost a asociálnost takříkajíc "in", je příjemné a osvěžující vidět charaktery jako Beverly, která ač profík se nikdy nadřazeně nechová. S Holodoktorem je jistě zábava, ale ruku na srdce, komu by se to líbilo, kdyby byl v pozici pacienta?:)
Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG