Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Do temnoty v Dolby Atmos

po 3. června 2013      autor: Bedraz      přečteno: 4534x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

bez hodnosti Saliven
Saliven - po 3. června 2013 - 21:57
Bedraz: Já na něm dnes v Hostivaři na speciální předpremiéře 3D od ČSFD byl. Vesměs jsem se vrátil asi před 10 minutami. Sál byl totálně narvaný do posedního místa. Osobně dávám filmu 10 z 10. Příběh, efekty, hudba, výkony herců :-). Doufám, že film bude úspěšný u širokého publika, protože na to má a podle reakcí lidí po skončení filmu bylo znát, že se film líbil...nezažil jsem, aby "ne-fanoušci" Star Treku na konci filmu tleskali...:-).

Já každopádně půjdu ještě minimálně na premiéru :-)
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř :-)
kadet ondrapl
ondrapl - út 4. června 2013 - 15:44
A Atmos dobrý? Slyšel jsem to už v Hobitovi, tak doufám, že se zvukový mix ve Star Treku povedl ještě líp! :-)
Lepší očekávat málo a být příjemně překvapen, než očekávat hodně a být nepříjemně zklamán
bez hodnosti Saliven
Saliven - út 4. června 2013 - 15:55
Dobrý není to pravé slovo, které bych použil :-).
Atmos je naprostá špička ;-). To bylo poprvé co mi vibrovalo křeslo v kině od zvuku :-). Jsem z toho tak unešený, že jdu tento čtvrtek znova na 3D s Dolby Atmos :-). Myslím, že 3D + Atmos Star Treku jen přidal. A také mě velice pobavilo, jak téměř celé kino reagovalo na jisté letící ostré předměty trhem do stran :-)))
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř :-)
kadet ondrapl
ondrapl - st 5. června 2013 - 09:14
Wow, tak to se na sobotu těším! :-)))
Lepší očekávat málo a být příjemně překvapen, než očekávat hodně a být nepříjemně zklamán
admirál pcermis
pcermis - čt 6. června 2013 - 18:46
Já bych řekl že tohle jsou přesně ty věci co STID ještě víc oddalují od světa ST! :-( 3D, Atmos snaha o Blockbuster prostě tohle jsou věci pro nějaký akční sci-fi film ale ne pro ST!! Ale co člověk to názor ale já to tak beru že to tomu škodí než pomáhá. Pak se v filmu soustředíš na ty efekty na ten zvuk na vše jen ne na děj filmu který byl je a bude vždy to nejdůležitější na filmu jako takovém. Ale o to asi tvůrcům jde rozptýlit aby si divák nevšiml že děj je jedna velká recyklace tří filmů najednou. Ale to je asi trend dnešní doby lenost scenáristů vymýšlet něco nového originálního prostě si vezmem co už tady bylo a krapet to změníme aby se neřeklo proč vymýšlet něco nového. Prostě recyklační doba což je smutné mělo to velký potenciál a dějově to totálně propadlo tak musely přijít efekty které se to snažily zachránit ale tím vše hlavně Star Trek vytěsnily na samy okraj!!!
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
praporčík lamicz
lamicz - pá 7. června 2013 - 01:28
Hm, super, ale já chci hlavně kvalitní stereo zvuk, ne nějaký ty jejich prostorový kraviny. Vše se dá perfektně dostat do obyčejnýho sterea, když se chce. To je zase klasika "dialogy šepty šepty a výbuch mi upadne hlava..." To si strčte někam...
bez hodnosti Saliven
Saliven - pá 7. června 2013 - 16:36
Já jsem si užil film jako po příběhové stránce, vizuální i hudební. To, že někdo má problém se soustředit a efekty mu odvádí pozornost od příběhu, tak si může na film dojít vícekrát :-). Já s vnímáním a užíváním v 3D s Atmosem opravdu problém nemám. Možná to chce jít na film bez předsudků a uvědomit si, že se jedná o "fanfilm", nikoliv o původní ST. Když někdo haní film, který ani neviděl, tak to mi nestojí za komentář. Pokud někdo kritizuje film a už ho viděl, tak to pak ok a je to jeho právo. Ale je teda aboslutní prasárna prosazovat pouze vlastní pohled a jiné názory "sejmout." Je to stejná písnnička jako když skončila TOS a její příznivci dodnes ostatatní seriály a filmy pomlouvají. Kam se poděla ta tolerance, ke které vždy ST vybízel :-)
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř :-)
admirál pcermis
pcermis - pá 7. června 2013 - 18:46
Já film viděl 3x a vždy jsem z něj byl nadšený, zklamaný i zhnusený zároveň. No to by mě taky zajímalo kam se ta tolerance a celkově myšlenka ST z nového filmu poděla? :-(
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - pá 7. června 2013 - 23:44
jsou tam nahuštěno mnoho pěkných momentů z předchozích filmů, bohužel historie ST je natolik komplexně představená v puvodni časové linii, že by trvalo s obrovskymi přemety minimánlě 10let (při 4 letych mezerach mezi filmy spiš 20 let), než by došlo na skutečně originalni přiběhy.. až budou v koncích, dají tam borgy.. tržby spíš ukazují, že ST má prostě omezenej potenciál a i když jsou recenze v USA velmi pozizivni, na tržbach se to neprojevilo. Prostě na první film šlo ze zvědavosti víc lidí a na druhej jen ti, které ten první oslovil... no a mainstream prostě ST není a nebude.. i když se o to někdo snaží

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG