Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový komix o Khanovi již na podzim

pá 12. července 2013      autor: omi      přečteno: 4661x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - pá 12. července 2013 - 13:58
Přesně jedna z věcí, která mi ve filmu chyběla, objasnění Khanových činů včetně toho, co v minulosti vlastně napáchal. A stejně jako u prvního filmu jsou chybějící věci vysvětleny v komicsech, takže kdo o nich neví nebo se k nim nedostane, má prostě smůlu.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - pá 12. července 2013 - 19:00
Dovysvětlování děje filmu v komixech je šílená móda :-/ Kdyby to raději zakomponovali do filmu. Za přidanou půlhodinku by je dneska nikdo neukamenoval.
nadporučík Q-Ball
Q-Ball - pá 12. července 2013 - 19:24
S tou polhodinkou no... Viem ze prave kvoli tomu mal problemy reziser druheho Thora Alan Taylor s vedenim Marvelu. On trval na 2,5 hodinovom filme, no mal zmluvu na dvojhodinovy a studio mu nechcelo vyjst v ustreti.
kapitán Bedraz
Bedraz - po 15. července 2013 - 14:05
Já se na ty komiksy těším. Ano, mít všechno pěkně ve filmu by bylo lepší, ale kdo má dneška všechno, co chce, že - obzvláště v hollywoodských filmech. :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - po 15. července 2013 - 14:07
No je fakt, že Blizzardi dělají ve WoWku něco dost podobného (já vím, není to film, ale stejně...). Ti zase spoléhají hlavně na romány a kdo si je nesehnal, může být najednou zvratem událostí dosti překvapen.
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - po 22. července 2013 - 11:46
taky bych raději kdyby to bylo ve filmu, nebo ve slušné knížce,...ale komixem nepohrnu
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG