Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Břídil, tenor, doktor, špeh (Tinker Tenor Doctor Spy)

čt 31. října 2013      autor: quark      přečteno: 3345x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

komodor Praotec trekkie
Praotec trekkie - čt 31. října 2013 - 09:50
Jen bych rád připomněl, že autor perfektního překladu doplňku árie je Aleš "Holodoktor" Kadeřábek, který sám celou árii skvěle přezpíval v amatérském dabingu epizody, na CDčku startrekových písniček a osobně i s Robertem Picardem při příležitosti jeho dvou návštěv Prahy a setkání s českými fanoušky.
komandér cestovatelka
cestovatelka - čt 31. října 2013 - 12:23
Jo tak tahle epizoda je nej (z Voyageru)!
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
admirál Fanda
Fanda - čt 31. října 2013 - 15:41
Tahle epizoda je vážně vtipná a Robert Picardo se opět mohl předvést.:-) Preferuji spíš akčnější díly, ale tenhle si taky rád pouštím. Už jsem ho dlouho neviděl, takže dneska před spaním si ho připomenu.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - čt 31. října 2013 - 16:00
Nemá chybu :).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál Kyle
Kyle - čt 31. října 2013 - 22:42
Upřímně řečeno, mě se tahle epizoda nelíbí.
De profundis clamo ad te domine.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - pá 1. listopadu 2013 - 22:51
Kyle: Pročpak? Čistě zvědavá otázka.

Protože je to taková šílenost úchylná, zvrhlá, demoralizující a Flotilu ponižující? Protože se to nesnaží tvářit vážně, ani kdyby jánevímco :), ba právě naopak? Protože se Kátino zranění z Akademie tak blbě hojí a laškování pod stolem je na poradách běžné?

Já tohle beru jako něco, co si pustím, když mám chuť někoho zaškrtit. Je fakt, že ten díl jsem viděla mockrát :), což svědčí o tom, že budu asi trochu výbušné a násilnické povahy :).

Ale zase... bdělé snění je prostě skvělá a důležitá věc, kterou nikdo nezapře ani kdyby chtěl. Já to miluju. Jako forma duševní rehabilitace.
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG