Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Destrukce v Nové generaci (test)

po 20. ledna 2014      autor: Jana Dvořáčková      přečteno: 2455x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

admirál Fanda
Fanda - po 20. ledna 2014 - 21:50
Pěkně drsný testík.:-) Ale pro nás, jež máme ST rádi nejen pro ty "sluníčkové" vyšší ideály, ale hlavně pro ty výbuchy a vesmírné bitvy, naprosto ideální test.:-) Což ale neznamená, že jsem nemusel šounit po netu a hledat odpovědi.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - po 20. ledna 2014 - 21:56
Určitě by se dalo udělat pokračování. Vybírala jsem momenty, které mi nějak utkvěly v paměti, nebo z dílů, které mám ráda. Přiznávám, jsem trochu morbidní :). S tím šouněním to je v pohodě, já musela hledat v originále, abych si dvě otázky ověřila. Pokud se testík líbí a hodí a oživuje příjemné vzpomínky, jsem ráda -:))).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - po 20. ledna 2014 - 22:00
Jo... a díky za parádní obrázek :). Netušila jsem, co čekat, tohle se mi líbí.
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál Fanda
Fanda - po 20. ledna 2014 - 22:00
No jasně, pokračování by bylo super.:-) A nebo něco na téma umírání ve Voyageru - pamatuji si, jak jsi udělal ten článek o stavu posádky, to bylo skvěle zpracované a do té doby jsem si vždycky lámal hlavu s tím, kolik těch nebožáků ta pokrytecká Káťa nakonec přivezla domů, poté co svými sobeckými rozhodnutími odsoudila Voyager k takovému utrpení.:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 21. ledna 2014 - 17:44
Když jsem dělala článek o stavu posádky, lezlo na mě jaro :), neměla jsem co dělat a hrozně mě to zajímalo. Umírání jsem si teďka užila dost :).
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál Hypospray
Hypospray - ne 23. února 2014 - 20:39
Tenhle testik mi ukazal, ze si z te Nove generace porad jeste dost pamatuju :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG