Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Destiny dokončena

pá 7. února 2014      autor: TomPerys      přečteno: 4440x      komentáře: 5
admirál flotily Iconer
Iconer - pá 7. února 2014 - 11:00
Loď vypadá moc hezky!
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
komodor William Kirk
William Kirk - pá 7. února 2014 - 15:56
Nádhera! Pocit "už nikdy více" a "něco jsem netrpělivostí a hrubou silou zlomil" dobře znám :-) Mě podstavec ještě čeká.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
praporčík Kapitán Jonathan Archer
Kapitán Jonathan Archer - pá 7. února 2014 - 19:50
To je nádhera, krása, velká krása! Při mé manuální zručnosti, by byl už model 23 měsíců někde pryč! Vypadá jak profesionální studiovej model (neviděl jsem ho, ale asi by tak vypadal, pokud nějaký byl). Jenom úsilý, které se muselo vynaložit na hledání a tvorbě plánu. SGU je můj oblibený seriál a Destiny je nejkrásnější loď v celém SG universu, je to takový "nejlepší kus šrotu ve vesmíru". Gratuluji a velmi zavidím :D
komandér cestovatelka
cestovatelka - po 10. února 2014 - 21:59
Krása! Obdivuji že jsi na to měl trpělivost
Co po nás zůstane není tak důležité jako to jak jsme žili. (kapitán Picard)
nadporučík TomPerys
TomPerys - út 11. února 2014 - 15:47
Díky, největší trpělivost byla opravdu u těch miniaturních 2x2mm velkých destiček. Jak jsem je narýsoval a následně vyřezával, tak se to jinde po obvodu zase mazalo, takže jsem to musel překreslovat a pak ty malé destičky ještě upravovat do daných tvarů a na konec ještě lepit k tenkým proužkům do sad po dvou... No strávil jsem nad tím pěkných pár hodin, kdy mi dělal společnost SeaQuest :D
Life will never be the same without you...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG