Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dabéři Quarka a Jadzie na CzechTREKu

út 25. února 2014      autor: little borg      přečteno: 3266x      komentáře: 4
komodor Leiah
Leiah - čt 27. února 2014 - 20:54
No nevím, ale tu šílenost, které se říkalo dabing DS9 bych ani nepřipomínala. Z toho "taky dabingu" jsem měla málem infarkt, ještě že to je už předabované (i když já dám vždycky přednost originálu). Ale Drahomíra Kočová dabovala také B'Elannu Torres a tou je asi taky známější, než Jadzií!
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.
kadet Heikoo
Heikoo - čt 27. února 2014 - 22:45
No nevim. Brnensky dabing je samozrejme sam o sobe katastrofou (spis mam na mysli dabing Primy, tj. 2., 3. a 4. rady /ano, i ta byla nadabovana, ackoliv nikdy neodvysilana!) nez dabing Novy. O tomhle dabingu uz bylo receno mnohe. Kazdopadne jestli mi neco opravdu utkvelo v pameti, pak to byly nekteri daberi, kteri mi proste sedli mnohem lepe nez nyni na AXN nebo kde DS9 vysilali s novym dabingem. Daniel Dite, Ladislav Behunek, Drahomira Kocova, Jana Musilova a rozhodne Pepa Vrtal, ktereho dnes kazdy vikend vidame jako hlavniho moderatora Autosalonu. Ironii je, ze vetsina tech uvedenych daberu posleze dabovala i ve Voyageru. Dite: Sisko / mimo jine nejakou dobu Tuvok (vedle Alese Jareho a Igora Barese), Behunek: Bashir / Kim v prvni rade, Drahomira Kocova: Jadzia / Torres, Musilova: Kira / vedlejsi role... Kazdopadne Drahomiru Kocovou si prave ja dnes nejvice spojuji s Jadzii, protoze ji svym hlasem dodavala opravdu cosi "moudreho a vyzraleho", narozdil od toho desu, co jsem slysel v novem dabingu. Mimochodem, Kocova dabovala treba i Iliu ve ST:TMP :o) Takze asi tak... Jinak mam jeste nekde natocene video, kdyz jsme byli na dabingu Voyageru a vedle Pepy Vrtala tam byla i Drahomira - a sama rikala, ze se na Star Trek rada divala i mimo studio :o))) A Pepa Vrtal - to je "ostrilenej" fanda Star Treku :-)
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - pá 28. února 2014 - 17:52
Heikoo: Mám stejný dojem. České hlasy z prvních tří řad pasovaly k posádce DS9 - jak se říká "jak prdel na hrnec" a to bez ohledu na to, jak děsuplný ten dabing byl. Vždycky jsem strašně chtěla, aby dodabovali další řady. Čekala jsem na to fakt hodně moc dlouho. Výsledek byl strašné zklamání. U novějšího dabingu jsem měla prostě dojem, že herci jenom četli text. Žádné emoce - jenomprostěodříkalicomělipředsebou...
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
komodor Leiah
Leiah - so 1. března 2014 - 11:52
Vidíte, a jak já byla ráda za Veldovou! Musilová mi zošklivila dabing a na dlouho i Kiru. Naštěstí přišel originál a já zjistila, že to nebylo Kirou, ale Musilovou...
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG