Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle Původního seriálu I.: Nevyslovená pravda

so 22. března 2014      autor: Eodeon      přečteno: 4173x      komentáře: 4
praporčík liki8
liki8 - so 22. března 2014 - 09:31
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, kde se dají nejlíp sehnat ST knihy v originále? Dík za odpověď.
admirál flotily Slávek
Slávek - so 22. března 2014 - 10:44
liki8: Záleží, co čtenář upřesnostňuje – jestli co nejširší nabídku, anebo co nejnižší cenu. Pokud to druhé, o to víc musí počítat s tím, že při objednávání ze zahraničí se cena zvedne (někdy dost) o dopravu. Za sebe mohu opět jen doporučit bookdepository.com, které k nám zasílá zdarma. Startrekových knih mají spoustu, včetně Unspoken Truth (486 Kč).

[link]

Jinak je dobré mít na paměti i nutnost zaplacení DPH při nákupu ze zemí mimo EU od částky přesahující 22 eur. Clo se pak platí od 150 eur.
Proti hlouposti ani sami bohové nic nezmohou.
kapitán Bedraz
Bedraz - so 22. března 2014 - 11:45
Díky za tip na zajímavou knihu, mé preferované doručení bude asi e-book, bude-li někde k dispozici. :) A samozřejmě se těším na další české ST knihy, už aby to bylo.
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál flotily omi
omi - ne 23. března 2014 - 17:56
liki8: Pokud ti nevadí DRM, pak je nejrychlejší cestou rozhodně iTunes, kde mají valnou většinu startrekových e-booků v originále.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG