Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Děti času

čt 10. dubna 2014      autor: omi      přečteno: 3381x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

podporučík Khan
Khan - čt 10. dubna 2014 - 12:32
Vynikající retro a vynikající epizoda.
admirál flotily Iconer
Iconer - čt 10. dubna 2014 - 13:25
Skvělá epizoda
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
admirál Fanda
Fanda - čt 10. dubna 2014 - 13:32
Retro vypadá lákavě a bez mučení se přiznám, že ten díl si vůbec nepamatuji.:-) Můj subjektivní názor na DS9 je takový, že ten seriál je asi nejslabší ze všech, které byly a viděl jsem ho jen jednou... a ještě ne celý. Je možné, že jsem u tohoto dílu usnul, to se mi ale stává docela často.:-) Retro je ale napsané opravdu tak lákavě, že si ten díl v nejbližší době rád pustím.
Btw. Jak to vypadá s frontou na Retra? Už minule Omi psal, že nic ve frontě není a teď když napsal Retro přímo Omi mě trochu děsí. Ti, co již mají odznáček za Retra třeba nechtějí nic psát, aby nezdržovali ty ostatní, ale zase je škoda, aby Retro nevyšlo...
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily Slávek
Slávek - čt 10. dubna 2014 - 13:48
Fanda: V tuto chvíli žádné retro naplánované není (a že jich bylo zamluvených!). Pokud by ses tak chtěl opět do nějakého pustit, určitě se nemusíš bát, že bys někoho vytlačoval.
Proti hlouposti ani sami bohové nic nezmohou.
admirál Kyle
Kyle - čt 10. dubna 2014 - 13:53
Tak tuhle epizodu obzvlášť miluju. Moc hezky napsané.
De profundis clamo ad te domine.
komodor Leiah
Leiah - čt 10. dubna 2014 - 17:12
Ds9 mam ze vsech ST serialu nejradsi a tato epizoda patri k mym nejoblibenejsim. Diky za pripomenuti.
Některé věci na světě fungují jen proto, že mají svá tajemství.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - pá 11. dubna 2014 - 18:42
Jedna ženská za osm tisíc životů nestojí, ale viděla bych to jinak, kdyby šlo o někoho, koho mám ráda. Ta epizoda je pěkná, ale děsně rozporuplná, že nevím, jestli ji spíš nemám nesnášet. Jako v Ent. "E na druhou" - prostě jen tak vymazat (někoho, kdo vlastně ani neexistoval, jde to?) stovky, tisíce lidí? To je prostě psycho. Představte si, že byste měli možnost poznat svoje potomky, dozvědět se, co si o vás a vaší době třeba myslí, co z vás do nich přešlo (jako gesta u Daxe). Takové ty střípky, které lidi z minulosti držely naživu pro budoucnost, která musela být/bude muset být obětována.
Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
kapitán Commander Togo
Commander Togo - ne 13. dubna 2014 - 17:57
Vďaja za pripomenutie tejto epizódy. Úplne som na ňu zabudol. Vedel som, že v DS9-ke bola ešte minimálne jedna, ku ktorej som sa chcel vrátiť, pretože ma očarila. A myslím, že práve toto bola ona.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG