Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vlastní tvorba: Enterprise

ne 4. května 2014      autor: Piratka001      přečteno: 2817x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

praporčík dewilish
dewilish - ne 4. května 2014 - 10:32
dobře ty, paráda :)
Assimilate THIS!
nadporučík johnjaneway
johnjaneway - ne 4. května 2014 - 12:35
Článek mě skutečně pobavil, je moc pěkně napsaný. Hned mě mrzí, že když jsem chodil asi tak před 10 lety do keramiky, dělal jsem jen čarodějnice a papoušky. :-D
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - ne 4. května 2014 - 15:56
Hezké, článek a výtvor :)
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - ne 4. května 2014 - 17:56
Pěkné.
Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)
komandér haniik
haniik - po 5. května 2014 - 19:14
Panejo, bezva nápad :) Mě se bohužel během našich výtvarek ve škole nikdy nepovedlo vpasovat tam něco trekovského. Asi mi chybí fantazie :D Ale když byla u nás v Brodě cca. před rokem muzejní výstava, tak jsme tam s kamarádkou Eliškou měli na starosti dílničku s hlínou pro děti a já jsem využila příležitosti a vyrobila si malou Enterprise (btw. taky mi nejvíc dělala problémy talířová sekce). Pak nás přišel zkontrolovat náš bývalý učitel výtvarky a ten pohled musel stát za to: děti ze školky, vyrábějící si všemožná zvířátka, kuličky, válečky atd. a mezi nimi já (v té době už po maturitě), nadšeně si splácávající kosmickou loď. Eliška se mi zato směje do teďka (ale možná je to spíš tím, že moje další dva výtvory byly slepá želva a pak něco jako kraken s bradavicemi).
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - út 13. května 2014 - 21:22
pěkný, tvořivosti se meze nekladou :)
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG