Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Recenze románu Zkouška ohněm: Spock – Oheň a růže

út 3. června 2014      autor: Eodeon      přečteno: 6262x      komentáře: 3
admirál flotily omi
omi - út 3. června 2014 - 12:38
Naprosto souhlasím. Zatímco jiní autoři nechali Spocka hledat si cestu z vnitřních konfliktů pomocí harmonie a pochopení sama sebe, i když se mu to mnohdy nedařilo, zde je příliš kladen důraz na plošné potlačení jedné své části. Kniha se čte dobře, ale v příběhu věnovaném mé oblíbené postavě mě tohle osobně mrzelo.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 3. června 2014 - 12:55
Moc hezká a čtivá recenze, která mě hodně k přečtení knihy navnadila! Tu sem si ostatně nedávno pořídil a jen čeká, až dočtu Sny o krkavcích a budu se moci vrhnout tady na to. A McCoye, ač mě velké knihy o více jak 300 stránkách děsí od pohledu, bych si snad také přečetl...
" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - út 3. června 2014 - 20:34
Recenze velmi kvalitně napsaná. Moc často se s kvalitními recenzemi nesetkávám, proto velký dík. Jsem rád, že takhle pěkná recenze zrovna na tuhle knížku vyšla na nejlepším star trekovém serveru v ČR.;-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG