Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Max: Umění diplomacie

pá 6. června 2014      autor: tzcomics      přečteno: 2509x      komentáře: 5
admirál Fanda
Fanda - pá 6. června 2014 - 10:43
:-)
Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily Iconer
Iconer - pá 6. června 2014 - 11:16
Pobavilo :-)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - pá 6. června 2014 - 11:44
To je ovšem škoda, že komiks prozatím končí. Proč to? Nedostatek času, předpokládám. Vím, jak tyhle věci dokážou být časově náročné. Každopádně se těším i výhledově na případná pokračování.
“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - pá 6. června 2014 - 19:14
Eodeon: Je to hlavně způsobené tím, že mám více rozjetých sérií, kterým se taktéž chci věnovat a musím pak ten čas rozdělit mezi všechny projekty. Navíc si říkám, že bude lepší, když předpřipravím pár epizod, které pak budou vycházet v mini-sérii po týdnu, než když by se tu objevila epka jednou za čas (ale ani to není v budoucnu vyloučeno). Ale určitě pokračování bude :)
Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
nadporučík johnjaneway
johnjaneway - so 7. června 2014 - 08:46
Komiksy se mi moc líbily. Škoda, že v nejbližší době nebudou vycházet. Nechci být hnidopich, ale tvar "dvěmi" v češtině neexistuje. ;-) Každopádně díky za prozatím poslední díl. Hlavně doktor jako vždy pobavil. :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG