Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Sever a Jih

út 28. října 2014      autor: Riker      přečteno: 3917x      komentáře: 5
admirál Fanda
Fanda - út 28. října 2014 - 13:55

Kořeny jsem viděl kdysi jako malej kluk a od té doby jsem si sliboval, že si seriál zase někdy pustím... tak nějak nezbyl čas. Ale nikdy by mě nenapadlo, že Kuntu hrál Geordi.:-) Zase nějaká zajímavost, díky. Ani Rikera si nedokážu vybavit ze seriálu Sever a Jih (který jsem taky docela žral:-) ).

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
poručík Veczi
Veczi - út 28. října 2014 - 15:51

FAnda: asi tak no..ale jsou nekde Koreny na shlednuti?? to je ten problem :(

praporčík Goodman
Goodman - st 29. října 2014 - 15:01

Já si vzpomínám na film Spiknutí (Mel Gibson a Julia Roberts), kde hrál hlavního záporáka kpt. Picard. Spoustě lidem právě role úhlavního padoucha zkazila film, protože v něm stále viděli toho laskavého a čestného muže. Já měl opačný problém. Spiknutí jsem viděl dříve než jsem se stal fanouškem ST. Čili jsem si ze začátku nemohl zvyknout na toho prohnilého bastarda v roli kapitána.

Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice. It is not a thing to be waited for.
admirál Fanda
Fanda - st 29. října 2014 - 16:02

Mé první setkání s Patrickem Stewartem bylo v béčkovém horroru Životní síla (nebo taky Vesmírní upíři).:-) Byla to první VHSka, kterou jsme dostali ke koupenému videu na začátku devadesátek... hrozná ptákovina, ale byl jsem z toho úplně odvařenej. A pak ještě nemůžu nezmínit Dunu, ale to už jsem ho znal z TNG, než jsem Dunu prvně viděl. A vlastně ještě v Excalibru z roku 1981 (který do teď považuji za nejlepší filmové zpracování tématu).

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - st 29. října 2014 - 16:26

Nj, Síla života je kultovní věc. Také mám svojí ohranou VHSku, kterou bych z nostalgie po "zlatých časech videa" nikomu nedal, a film, i když je to hodně bláznivé béčko, mám velice rád. Na poměry své doby spička. ALE... vůbec si z toho filmu nevybavuji Stewarta. Pravda, viděl jsem to dávno, ale že bych přehlédl jednu z největších hereckých legend Star Treku? :o

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG