Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Meridian

čt 8. ledna 2015      autor: axiom      přečteno: 3002x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - čt 8. ledna 2015 - 09:14

Epizoda je "osmá ve třetí řadě páté sezóny"? Já tomu vůbec nerozumím. Jde tedy o třetí nebo o pátou sezónu? Díval jsem se na MA a vypadá to, že třetí.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
admirál Fanda
Fanda - čt 8. ledna 2015 - 09:25

Tenhle díl si moc nepamatuji, ale na co nezapomenu, tak je ta druhá příběhová linie s Quarkem a Tironem. Ta se podle mě povedla mnohem lépe a já se u této epizody pobavil. Navíc jsem rád, že se nevzpomíná jen na "legendární" díly, ale také na ty "obyčejné".

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily Slávek
Slávek - čt 8. ledna 2015 - 09:35

Eodeon: Dobrý postřeh, zmínka o „páté sezóně“ byla jaksi nadbytečná, umazáno.

Proti hlouposti ani sami bohové nic nezmohou.
admirál flotily axiom
axiom - čt 8. ledna 2015 - 20:36

Díky za opravu, to je ta provozní slepota kombinovaná s používáním Ctrl C + Ctrl V :-)

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
podporučík Khan
Khan - pá 9. ledna 2015 - 11:34

Ano, skutečně epizoda z druhého konce spektra. Jeden z případů, kdy sekundární dějová linka (ta s Quarkem a Kirou) je mnohem zajímavější, než ta hlavní. Je také ta jediná, kterou si z tohoto asi celkem dvakrát viděného dílu pamatuji. Plus teda to, že se Jadzia zaláskuje do emzáka, co jí i s planetou uteče do jiné dimenze (To nastavuje novou laďku, jak utéct před ženou chtějící závazek).

kadet pittrek
pittrek - pá 9. ledna 2015 - 20:44

Toto je presne ten typ pribehov, ktore som v Star Treku NEZNASAL. Taketo pribehy patria do argentinskych telenoviel alebo do nejakej hollywoodskej romantickej pseudokomedie.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG