Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Countdown (test)

po 23. února 2015      autor: Rin      přečteno: 1758x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 23. února 2015 - 10:10

Wau, koukám na to a dobrý, si budu muset sehnat. Od kdy Rin děláš do komiksů.. ? ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - po 23. února 2015 - 10:43

Pěkně těžký... nebýt všemocného googlu, tak si neškrtnu. Pokud jde o komiksy, tak jsem k nim nikdy cestu nenašel. Naposledy jsem hltal Kometu, ale to bude tak 25 let zpátky.:-) Sice to, dle nalezených odpovědí, vypadá na super zápletku, ale spíš bych dal přednost knize než komiksu.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 23. února 2015 - 10:57

Fanda: Kometu bych doma ještě našel, mi sbírala mamka a já sem se v tom jako malej děsně rád pročítal :) Nejlepší byl ten *Guláš ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - po 23. února 2015 - 11:02

Jakkob: Já už si to moc nepamatuji. U nás to sbírala sestra a myslím, že to měla předplacené ve škole... já zase odebíral Ohníček.:-) Nedávno (tak rok zpátky) jsem si vyklízel zbytky věcí ze svého mládeneckého pokojíčku a narazil jsem na pár vydání Komety. Tak jsem si znovu přečetl jen Válku s mloky, ale kromě nostalgie mi to už nic neřeklo. Asi před pěti lety jsem dostal od jedné známé komiksovou knihu Hellboye a ještě jsem to neotevřel. Pro komiksový svět jsem úplně ztracený.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily Jan Darkrider
Jan Darkrider - po 23. února 2015 - 11:08

Komiksy take nemusim. Jedine, co jsem hltala byla manga Naruto, co se 'komiksu' tyce. Takze pokud nepomuze strejda Google, tak jsem nahrana. :)))

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 23. února 2015 - 11:59

Fanda: Ohníček jsem také sbíral a měl ho dlouhou dobu předplacený ;) Jinak já komiksy docela můžu, tedy jen některé samosebou, ale když už, tak je zbožňuji! Jako příklad za všechny bych uvedl třeba výbornou *Třístovku (300) od Millera, nebo můj snad ještě oblíbenější TOS Omnibus :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán G´Quan
G´Quan - út 24. února 2015 - 12:47

Perfektní kvíz, díky za něj. :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG