Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: To nejlepší z obou světů

čt 9. listopadu 2017      autor: Fanda      přečteno: 2431x      komentáře: 8

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 9. listopadu 2017 - 09:49

Mám velmi rád dohru této dvojepizody, tj. "Family". Tyhle dvě ani tolik ne - zvláště pak ne tu druhou.

kapitán flotily Jan Darkrider
Jan Darkrider - čt 9. listopadu 2017 - 09:49

Take patri k mym oblibenym, co se TNG tyce - diky za clanek. :)

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 9. listopadu 2017 - 09:54

Ještě dodám, že původně mělo jít o finále druhé řady. Picard měl být ztracen a v kapitánování měl pokračovat Riker. Na což naštěstí nedošlo díky stávce scénáristů.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 9. listopadu 2017 - 23:23

Zlomová a rozhodující TNG epizoda, resp. epizody...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - pá 10. listopadu 2017 - 09:08

Jo, Family je taky dobrá... Mně se tahle epizoda líbí asi proto, že jsme jí prvně viděl, když mi bylo snad 13-14 let a tenkrát prostě takových filmů moc nebylo. A ti Borgové byli pro mě tenkrát fakt děsiví. Asi proto k té epizodě stále tak tíhnu.:-) Že to měl být závěr druhé řady jsem nevěděl. Ještě, že to tak nakonec nedopadlo.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kadet RAM1024
RAM1024 - so 11. listopadu 2017 - 15:16

Jo tak to mám také tak, že si pamatuji u některých epizod ST když jsem je viděl poprvé a to je to 17 let zpátky. Akorát že ten počet epizod u kterých mám tyhle vzpomínky je asi tak 30. Vím co bylo za den, v kolik hodin jsem se díval a i jaké bylo venku počasí/roční doba. Vím že to zní přinejmenším divně, ale je to pravda.

kadet captain
captain - so 11. listopadu 2017 - 19:25

Na TNG jsme povětšinou vyrostli. Takže se není čemu divit, že tato dvou, s Family vlastně, skoro troj epizoda patří k tomu nejlepšímu, co ze světa Trek seriálů můžeme najít. Patří určitě k nej dvoj epizodám TNG. A mezi top dílů s Borgy napříč Trek seriály. Konkurovat můžou snad jen dvoj díly VOY The Scorpion a Temná hranice.

kapitán Commander Togo
Commander Togo - po 4. prosince 2017 - 03:01

Pre mňa osobne je to vôbec najlepšia epizóda resp. dvojepizóda aká kedy bola natočená. A to nielen v rámci Star Treku ale akéhokoľvek seriálu. "To nejlepší z obou světů" skrátka zbožňujem a považujem to dokonca za lepšie než je väčšina celovečerných startrekových filmov. U mňa to práveže je TOP 1 a keď som to prvýkrát sledoval tiež som si povedal Waaauuuw!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG