Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odznáček Vypravěč na Trekfestu 2015

pá 19. června 2015      autor: Shane      přečteno: 2057x      komentáře: 3
admirál flotily axiom
axiom - so 20. června 2015 - 22:57

Škoda, můžu přijet až ve čtvrtek.

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
admirál Hypospray
Hypospray - ne 21. června 2015 - 18:23

Škoda, že osobně nemám možnosti znovu obnovit plnění odznáčku "Christine Chapelová - zdravotník". Nenajde se někdo nový, kdo by se toho ujal a má potřebné znalosti a případně i nějaké to vybavení? Asi bych dokázala schrastit nějaké obvazy z prošlých lékárniček, které nám nosí pacienti k likvidaci do lékárny... ale to je asi tak vše...
Co si pamatuji, u plnění byla vždycky sranda a spousta nových fanoušků, co odznáčky mi přijde dost žerou, tento ještě nemají... ... navíc, bylo by to určitě hodně zajímavé sledovat i pro Karolínku, co mě má na FFku letos doprovázet ;)

admirál Fanda
Fanda - po 22. června 2015 - 11:39

Taky přijíždím až ve čtvrtek.:-(

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG