Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mission: Impossible aneb když je šance nulová

so 25. července 2015      autor: William Kirk      přečteno: 2839x      komentáře: 3
admirál flotily Slávek
Slávek - so 25. července 2015 - 09:37

Nulová šance byla svého času jedním z mých oblíbených seriálů. Ty vychytávky a akce! :-) Díky za zajímavé detaily.

Proti hlouposti ani sami bohové nic nezmohou.
praporčík Polux
Polux - so 25. července 2015 - 11:15

Hmmm, James Kirk jako hlavní zločinec pozabíjí posádku a poté zahyne v raketoplánu? Mňam:-)

Jinak Cruise s Wagnerovou čistě využili licenci pro vybudování nové franchize (což se jim podařilo), nešlo jim o věrnou adaptaci originálu. Takže závěrečný překvapivý zvrat (což se jim také podařilo) je ten nejmenší problém.

Ještě by stálo za to zmínit, že druhé pokračování filmové série bylo debutem J. J. Abramse na poli celovečerních filmů, bez něhož by se k restartu filmového Star Treku možná nedostal.

Star Trek - The future already today©
komodor William Kirk
William Kirk - so 25. července 2015 - 11:34

Polux: Ano, J.J. Abrams se podílel na filmech Mission: Impossible - třetí film napsal (s Alexem Kurtzmanem a Robertem Orcim) i režíroval, u čtyřky a pětky (Národ grázlů) je uveden na IMDB jako jeden z producentů. A pokud jsme tedy i u filmů, tak můžeme doplnit skladatele Michaela Giacchina, který složil hudbu ke třetímu a čtvrtému filmu :-)

"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG