Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Stargate: Resistance se vrátil v rukách fanoušků

pá 31. července 2015      autor: Kapitán Jonathan Archer      přečteno: 3157x      komentáře: 3
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 1. srpna 2015 - 02:37

Hezky napsáno! A pro fanoušky SG by to mohla být celkem vítaná kratochvíle, podle videí to nevypadá nejhůře. Mě osobně SG moc neříká (mimo skvělý film), takže mě to asi mine, nehledě na to, že mi veškerý herní čas bohatě vyplňuje STO.. XD

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
praporčík Kapitán Jonathan Archer
Kapitán Jonathan Archer - so 1. srpna 2015 - 14:39

Děkuji. Já osobně jsem se stal závislí na SGR, hraju skoro denně už půl roku. Hraje se v dobrý čas, kdy povětšinou odpočívám, tak si ten odpočinek trošku vylepším. :) Člověk by to neřekl, ale chybí mi tento týden rusáci (klan F.E.A.R.), co psal jeden hráč, tak SGR prezentují na nějakém Conu. :D Také Blevok (admin) říkal, že očekává příval nových hráčů s nadcházejícím updatem. Možná také budu pomáhat při portaci hry z enginu EU3 na EU4, tak se dočkáme snad nějakého zlepšení, opět. :) Hru snad čekají lepší zítřky, chce to jen pořádně nakopnout lidičky, do klanu se nám hráči hodí :)

viceadmirál Shane
Shane - st 12. srpna 2015 - 01:10

Zní to moc zajímavě, SG seriál mám ráda a hry také. Podívám se na stránky a uvidíme, zda vyšetřím nějaký čas navíc :).

For one human being to love another, that is perhaps the most difficult of all our tasks...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG