Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Plutův měsíc Charon patří fanouškům sci-fi

po 3. srpna 2015      autor: Ampik      přečteno: 2531x      komentáře: 2
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 3. srpna 2015 - 13:42

No vida, hezké! :) Tak si tam ještě do budoucna zajistit nějaký ten flek na dožití a bude to super - nové bydliště: Kirkův kráter 1701, Charon XD

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - po 3. srpna 2015 - 16:53

Jo, Kirkův kráter, tam za poslední dvě milénia zaznamenali nejvíc sebevražd. A u Spockova je zase parčík s lavičkami pro milence jako pocta nejemotivnějšímu Vulkánci :). Též frčí ženské jméno "Seleya." Bába mojí báby se tak jmenovala, nebo tak to alespoň tvrdil strejda Jim. Nepracující menšina - tedy zbohatlíci ze Země a vnitřních planet začali hýřit a tropit hlouposti, čili zbudování vězení "Rura penthe" bylo na snadě a na místě. Doma je už zase bezpečno. Tolik stručné zprávy z pohraničí vesmíru :).

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG