Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jeffrey Combs

čt 10. září 2015      autor: Chak.      přečteno: 3205x      komentáře: 14

Vložit nový komentář

admirál flotily omi
omi - čt 10. září 2015 - 09:15

Teda definice "S Archerem si navíc tak dlouho vzájemně spláceli dluh, až to dovedlo Andoriany do Spojené federace planet." mě fakt dostala. Úžasné, díky a Jeffreymu ještě jednou zpětně všechno nejlepší!

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
admirál Fanda
Fanda - čt 10. září 2015 - 09:33

Hezky napsané.:-) Mně osobně se nejvíce líbil jako Shran. A přesto, když se řekne Jeffrey Combs, není Star Trek to první, co mě napadne. Při jeho jméně se mi vybaví slovo "horor" a těch má na triku požehnaně.:-) Kéž by se takového herce podařilo někdy nalákat do ČR.:-) Už dlouho nebyl žádný CzechTrek... hm?:-)))

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - čt 10. září 2015 - 12:51

Já si ho nejvíc oblíbil jako Weyouna, ale on DS9 měl celkově dobré vedlejší postavy :-) Na CzechTrek bych se taky zeptal - jestli nebude třeba nějaký k 50. výročí ST :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - čt 10. září 2015 - 12:52

Ale na to se asi bude lepší ptát v diskuzi :D

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - čt 10. září 2015 - 17:19

Fanda: Přesně tak. Čekal jsem, jestli někdo přijde se slovy: "Nevím, o kom to tu celou dobu mluvíte, ale to víte, že dneska má narozeniny Jeffrey Combs (Re-Animátor)?" :)

Z trekových rolí jsem si ho ale také nejvíce oblíbil jako Weyouna a pak ještě jako Brunta, ale možná ze mě jen mluví velký fanoušek DS9.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - čt 10. září 2015 - 17:56

Kdyby přijel, na Czech Trek, tak by za to ty peníze asi dala :-D Z představitelů vedlejších postav ve ST rozhodně můj nejoblíbenější.

Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)
kapitán flotily Tai
Tai - čt 10. září 2015 - 23:17

Já Combse baštím aj s chlupama už od (hororového) malička, a když se mi začal objevivat ve Star Treku, myslela, jsem, že se samou radostí pominu. :-) Ovšem musím s velkým studem přiznat, že v některých rolích jsem ho tedy nepoznala... a až teď koukám, že to v nich byl taky on. (To se mi v 99 % případů u mých oblíbených herců neděje.) - Díky za upozornění!

No, myslím, že mám dalšího horkého adepta do mé přednáškové řady: "Není malých rolí". :-)

kapitán flotily Tai
Tai - čt 10. září 2015 - 23:18

... a ta definice: "S Archerem si navíc tak dlouho vzájemně spláceli dluh, až to dovedlo Andoriany do Spojené federace planet," z té jsem se taky málem smíchy skácela! :-D (thumbs up)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 10. září 2015 - 23:39

Věčná škoda té páté ENT série, neb jako člena posádky Enterprise NX-01 bych si ho vážně přál vidět ;) Jinak moc hezký článek, díky za něj a J. Combsovi ještě jednou přejme hodně zdraví, štěstí a třeba i dalších ST rolí do dalších let.. :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál flotily Chak.
Chak. - pá 11. září 2015 - 11:43

Díky za chválu, byla radost tenhle článek připravovat :-)

Po zmlsání publika a hláškách typu "až přivezete Picarda, tak se možná přihlásím" si netroufám odhadnout, jaký by byl zájem o herce mimo posádku. Navíc ta trýzeň, kdybych si musel vybrat, jestli od něj chci podepsat fotku Weyouna nebo Shrana ;-)

kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - pá 11. září 2015 - 12:16

Chak: Ouha, na to jsem nepomyslela :o Tak to by bylo dilema...

Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)
admirál flotily Iconer
Iconer - pá 11. září 2015 - 12:37

Chak: v tom případě obě dvě

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
admirál pcermis
pcermis - út 29. září 2015 - 12:18

Bylo by super kdyby přijel ale jelikož jsem ho nepotkal ani na Fedconu ani na Destination Star Trek ani v Neměcku ani v Londýně nevím zda by se ho podařilo dostat sem ale každopádně bych to bral všema deseti :-) Jen prosím o radu v jakém díle byl v DS9 zabit jako poslední klon? V neděli jsem právě DS9 dokoukal ( už po několikáte :-) ) a v posledním díle seděl u kapitulačního stolu i Vorta a já měl zato že je Weyoun a jeho smrt jsem nějak přehlédl tak bych se nato chtěl dodatečně mrknout :-)

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál flotily Iconer
Iconer - st 29. června 2016 - 13:56

pcermis: Poslední klon, Weyoun 8, byl zabit v posledním díle "7x25 What You Leave Behind" v čase 0:47:42. Zastřelil ho Garak, za to, že se posmíval Cardassii.

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG