Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nichelle Nichols absolvovala let s teleskopem SOFIA

st 16. září 2015      autor: omi      přečteno: 1928x      komentáře: 5
komandér Eva Dat
Eva Dat - st 16. září 2015 - 13:17

Až mi bude 82, taky se proletím :-).

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 16. září 2015 - 15:48

Pokud tady do té doby vůbec ještě budeme.. XD Jinak děkuji omi za info, něco mi hlásal i FB, ale tady odsud je to stejně vždycky nej ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - pá 18. září 2015 - 16:21

Mně se dělá blbě v letadle i v tomhle věku, takže to moc nevidím. Ale stále pevně doufám, že až zaklepu bačkorami, že pošle má rodina moje ostatky do vesmíru... manželka říkala, že nebude vyhazovat peníze za blbosti, ale už jsem to konzultoval s právníky a můžu si to dát do závěti a jinak je všechny vydědit.:-))) To je vtip samozřejmě... zatím.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - pá 18. září 2015 - 23:29

Fanda: Nač zatěžovat rodinný rozpočet? Jednou budou přeci ostatky nás všech poletovat vesmírným prostorem. Stačí mít trpělivost a pár miliard let si počkat. :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
admirál Fanda
Fanda - po 21. září 2015 - 15:08

Eodeon: No jooo.:-) Ale stejně... u nás v rodině (a asi nejen u nás) je zažité takové to pravidelné docházení na hřbitov. Popravdě, tam bych skončit nechtěl. Mnohem uklidňující pro mě je pocit, že až se jednou moje děti podívají na noční oblohu, že si u toho vždycky vzpomenou na tátu, že tam někde poletuje.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG