Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rodinné setkání

út 20. října 2015      autor: omi      přečteno: 1859x      komentáře: 4
admirál flotily Chak.
Chak. - út 20. října 2015 - 16:18

Na tenhle sraz jsem se hodně těšil už od FF. A bylo to ještě lepší, než jsem čekal. Díky všem účastníkům a omimu za report. Snad se to podaří brzy zopakovat.

nadporučík Gottfried
Gottfried - út 20. října 2015 - 17:27

páni. :-)

„Všechny zdi, o které se rozbíjím, jsou v mé hlavě.“ - John Lennon
poručík jamesjapp
jamesjapp - út 20. října 2015 - 22:18

Vas tam ale bylo ..

kadet Heikoo
Heikoo - čt 22. října 2015 - 21:07

Moc hezky napsane... Az jsem zamackl slzu :-) Jsem take moc rad, ze jsem se mohl s vami alespon v tu sobotu videt. Ten cas opravdu leti a za tech deset let se toho hodne zmenilo a nase tehdy skoro bezstarostne zivoty jsou dnes prevracene vzhuru nohama. Kazdy z nas se za tu dobu nekam posunul - ve vztazich, rodinach, praci a vubec v v celem tom zivote. Ja uz mam dnes take jine priority, ale presto jsem strasne rad a vdecny za to, ze tady ta stara dobra rodina jmenem Trekkies.cz :-) stale je... Diky za to! Brzy na videnou :-)))

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG