Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Osobní deník – PFko po klingonsku

so 26. prosince 2015      autor: Jana Dvořáčková      přečteno: 3791x      komentáře: 3
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - ne 27. prosince 2015 - 10:27

Stylové, děkuji moc za přání a stejně tak přeji i Tobě ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Fanda
Fanda - po 28. prosince 2015 - 13:18

Až jednou stroje povstanou proti lidem, tak ti ty světýlka už tak žůžový připadat nebudou.:-))) Každopádně dobrý postřeh.:-) Já ty nejotravnější kontrolky doma přelepil. Z repráku na nás svítí takové strašlivé modré světlo, které v noci osvětluje celou místnost.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - po 28. prosince 2015 - 15:37

Mně to v noci taky prudí. Před modem dávám na delší hranu postavený balíček kapesníčků :). Všechno ostatní, až na vnitřek počítače, který ignoruji, jde vypnout. Ale když jsem bydlela u rodičů, vypadalo to u nás v obýváku jak v borgské krychli - samá zelená a žlutá, některá blikající světla. A pračka byla taky děsivá :).

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG