Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ikarie XB 1

so 18. června 2016      autor: Alice Lal Zikešová      přečteno: 2602x      komentáře: 3
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 18. června 2016 - 15:04

Nebál bych se říci, že Ikárie je jeden z nejlepších českých filmových počinů vůbec! Dodnes si pamatuji, když jsem ten film viděl prvně - to bylo hodně, hódně dávno a vím moc dobře, že jsem z toho byl nadšený, a taky že jsem se v některých pasážích celkem dost bál :). Každopádně vidět tento klenot v kině by mohl být skvělý zážitek - pokud budu mít možnost, tak půjdu...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - so 18. června 2016 - 16:57

Mám v plánu se na to podívat, ale netuším, jestli se mi to povede v kině. Každopádně je pěkné, že si na nás v Cannes vzpomněli :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán Allarin Ilriela
Allarin Ilriela - so 18. června 2016 - 18:14

Je to skvělý film. Je vidět, že je starý, ale udělaný je moc pěkně. Český Star Trek, starší než ten americký. Určitě nás vykradli. :-D

Věda bez náboženství je paralyzovaná a náboženství bez vědy je slepé. (Albert Einstein)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG