Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Plná verze písně Sledgehammer ze Star Trek: Do neznáma je online

st 29. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2729x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - st 29. června 2016 - 19:16

Dobře, měním názor: Píseň se mi docela líbí, ale můj typ to úplně není. A ohledně té premiéry... Spíš to vypadá na ten srpen, viďte?

She's our friend and she's crazy!
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 29. června 2016 - 19:18

Z toho data premiéry jsem taky krapet zmatenej...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál pcermis
pcermis - st 29. června 2016 - 21:03

Jediná otázka PROČ!! Něco podobného jsem čekal od Rihany. Sakra proč tam nenechaj úžasnou instrumentální muziku jako byla vždy. Jediná věc která na J.J. Trekách byla famozní byla hudba ne i tohle musej zkazit!!! :-(

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - st 29. června 2016 - 21:24

pcermis: Většina soundtracků se pouští až při závěrečných titulcích, takže si nemylím, že tam uvidíš Kirka pálícího na nepřátele a při tom uslyšíš Rihannu. Dle mého názoru standartní hudba ze ST 2009 a ST Into darkness zůstává.

She's our friend and she's crazy!
admirál pcermis
pcermis - st 29. června 2016 - 21:39

Nechci kecat ale J.J. záverečné titulky mají jinou muzikunež toto. A celý sooundtrack je instrumentální tohle je prostě špatně. Rihana je fanoušek Star Treku ale že by písničku hodila aspoň do nějakého ST hávu? Ne, proč! Za mně špatně.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 29. června 2016 - 21:41

Ta skladba by slušela i bondovce, pro moderní JJ pojetí ST mi připadá taky vhodná. Pokud jde o klasické ST fanfáry v závěrečných titulcích, tak mě opravte, pokud se pletu, ale ve všech ST filmech zazněly instrumentální fanfáry a pak, protože titulky jsou docela dlouhé, objevil se k nim ještě nějaký další motiv jedinečný pro konkrétní film a to je podle mě to místo, které tentokrát může vyplnit Rihana :)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - čt 30. června 2016 - 10:20

Souhlas a za mě taky OK ;) Coby doprovodná hudba k závěrečným titulkům mi to přijde jednak jako vhodný doplněk, a jednak velice zvučný hudební doplněk. Rihannu normálně neposlouchám, ale tohle se mi líbí, tak proč by ne.. ? ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 30. června 2016 - 10:35

Písnička super. A bude méně Giacchina - win/win.

podporučík David
David - čt 30. června 2016 - 22:23

Je mi líto... takovou hudbu ve spojitosti se Star Trekem nedokážu ocenit. Neříkám že se mi nelíbí, ale seděla by spíš k něčemu jako je Bond. Nesedí mi to dokonce ani k ukázkám posledního pokusu o Star Trek.

Navíc... mě samotná píseň sama o sobě ničím neoslovila, ničím neuchvátila.

Za mě rozhodně palec dolů.

bez hodnosti vedek
vedek - pá 1. července 2016 - 13:01

Keby som to pocul len tak v radii, tak poviem ze to je k nejakej bondovke...nejak mi to nepasuje k ST ... a ako vidim nie som sam.

komodor William Kirk
William Kirk - pá 1. července 2016 - 21:19

Parádní "bondovská" písnička, poutavý vizuál s Enterprise, klidně bych si ji dovedl představit během úvodních titulků. Vždyť Star Trek a Bonda od sebe dělí jen 4 roky. Určitě si získá pozornost, což bude k "výhře" nad Dobou ledovou potřeba.

"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG