Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle Nové generace I.: Pohřbený věk

pá 9. září 2016      autor: Eodeon      přečteno: 3264x      komentáře: 2
admirál flotily omi
omi - pá 9. září 2016 - 13:15

No recenzi jsem nedočetl, protože už v druhém odstavci to začalo vypadat na pořádné spoilery. První odstavec mě docela zaujal, takže si knížku přidávám na seznam čtiva. Díky za upozornění na zajímavou knížku. ;)

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - pá 9. září 2016 - 13:49

omi: Ohledně spoilerů můžeš být zcela bez obav. Těm se vždy přísně vyhýbám. Ale zároveň se snažím poskytovat jakýsi úvod do děje, aby si na jeho základě udělal čtenář představu o tom, jestli mu námět připadá zajímavý. To, co jsem popsal v tomto případě, je skutečně jen malý zlomek ze začátku románu a je to vlastně jen ve větším detailu a jinými slovy řečeno totéž, co se píše už na zadní straně obálky. Pak jsem zmínil i pár momentů z pozdějších kapitol, ale jedná se o maličkosti, které nemají dopad na děj knihy (třeba první setkání s budoucími kolegy z Enterprise) a které rozhodně neslouží jako nějaká překvapení a nemají ani povahu žádných zvratů. Ale ne že by se spoilerovat nedalo! Zvratů by se v knize našla celá řada :)

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG