Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Destination Star Trek Europe 2016: Smršť nezapomenutelných zážitků

út 11. října 2016      autor: Fanda      přečteno: 2543x      komentáře: 14

Vložit nový komentář

viceadmirál Radek B. Flash
Radek B. Flash - út 11. října 2016 - 10:00

Fando,

Díky moc za to, že jsi si na nás (Skryté hry, Star Trek: Diplomacy a TyJátrek) na super Conu vzpomněl. Pěkné fotky. Flash

admirál Fanda
Fanda - út 11. října 2016 - 10:48

Jak bych mohl zapomenout.:-)))

Byl to ale boj.:-) V první chvíli si Shatner myslel, že je to dárek, popadl to, podal svému agentovi a hezky poděkoval... pak jsem mu tam svou lámanou angličtinou vysvětloval, že bych byl rád, kdybychom se s tím mohli vyfotit, tak teda že jako ok, ale že neví, co na tom je, tak to mám podržet já... asi se nechtěl zkompromitovat.:-) Kvalita fotky je bohužel trochu horší a další zhoršení utrpěla při skenování, ale z fotky jako takové jsou čitelné všechny ty názvy jednotlivých projektů. Možná, kdybych měl nějaký kvalitnější skener, tak by to šlo naskenovat lépe.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál flotily axiom
axiom - út 11. října 2016 - 13:54

Moc pěkný zážitek i fotky. Děkuji za Subspace, že sis na nás vzpomněl :-).

Jsem člověk a žiji mezi lidmi
poručík Xilt
Xilt - út 11. října 2016 - 15:16

Moc pekny, pousmivam se, kdyz tu ctu o tom neustalem cekani. Zucastnil jsem se stejneho Conu v Londyne 2012 a cekani sem si uzil stejne tak. Organizace ale byla naprosto bezchybna, vsechno probihalo v klidku bez tlaceni, parada. Vzpominam si, ze na foceni s Patrikem Stewardem jsem mel poradovy cislo az nekdy na pozdni odpoledne. Ale stalo to za to ;-)

kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - út 11. října 2016 - 15:21

Díky za zhodnocení. Ty fotky i všechny zážitky ti závidím, rozhodně to muselo stát za to :)

She's our friend and she's crazy!
kapitán Bedraz
Bedraz - út 11. října 2016 - 15:24

Díky za super report a za vzpomínku portálu Trekkies. Musel to být parádní zážitek, moc se mi líbí ty můstky jako "výzdoba" conu.

Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál Fanda
Fanda - út 11. října 2016 - 15:29

Bedraz, Axiom: Vezmu fotku s tou zdravicí někam kde se uvidíme a když tak vám jí mohu půjčit na nějaké kvalitnější oskenování. Já mám doma takové amatérské zařízení, tak kdyby se vám to povedlo nějak lépe naskenovat a třeba v grafickém editoru zvýraznit, budu rád.:-) Měl jsem zvolit větší font... jenže to jsem se zase bál, aby mi to nezamítnul.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál Fanda
Fanda - út 11. října 2016 - 15:32

Xilt: No mě už předem varoval pcermis, že se mám připravit na fronty.:-) Ale zase to beru tak, že jsem se perfektně naučil v anglických větách používat slovíčka "batch", "queue" a "clash" :-))) Jak jsem psal, bylo to taky všechno podle mě pořadatelsky skvěle zvládnuté a fakt to odsejpalo. Ale na tak krátký čas jsem toho měl tolik, že moc jiných aktivit jsem nevyzkoušel.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
admirál Fanda
Fanda - út 11. října 2016 - 15:35

Alice: Stálo to za to.:-) Sice když teď sčítám všechny náklady, tak je mi nevolno, ale nelituji. Určitě se ti někdy nějaká taková příležitost taky naskytne a když ano, tak neváhej.:-) Jak jsem ale psal, když to porovnám s českými cony, tak ty české jsou mi přeci jen sympatičtější... líbí se mi, že cony v ČR jsou takové "pro fanoušky od fanoušků", je to takové uvolněné, všechno v klidu, v pohodě, žádnej stres.:-) Jako zkušenost je tohle dobré, ale české cony mám radši.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - út 11. října 2016 - 16:46

Supr report a skvělé fotky. Když už tam člověk nemohl být, tak alespoň si takhle dokážu přibližně představit, jaké to bylo :-) Nicméně mě poněkud děsí tenhle styl obří haly. Vypadá to pak celé jako na nějaké tržnici :-D To se mi spíš líbí ten styl našich festivalů, kdy je program rozdělen do tříd (v případě FFka dokonce do více budov). Čekal bych že ty můstky a jednotlivé diskuzní panely budou mít odděleně v místnostech.

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
admirál pcermis
pcermis - út 11. října 2016 - 17:00

Hezky si ten náš výlet shrnul :-) jsem rád že sis to užil tak jako já a že ti mé rady přišly k duhu a žes tak nějak věděl do čeho deš a žes nebyl zklamaný. A jsem rád že mé fotky posloužily k dobré věci sám jsem se na článek chystal ale je nakonec dobře žes mě předběhl. :-) Každopádně můj to byl už 4 opravdu velký con a čekal jsem že rok od roku bude organizace lepší ale bohužel nestalo se. Organizace nebyla špatná to jistě ne ale dalo se to jistě udělat lépe hlavně u těch autogramu mi chybělo lepší informovanost těch co to měli na starosti ale odbavit cca 15000 lidí není vůbec nic jednoduché a myslím si že se toho zhostily dobře. Ale co mě dost zklamalo že 50 leté výročí mohly uchytit daleko lépe, taková příležitost se už nebude opakovat a bohužel tyto akce byly jedna jako druhá které jsem navštívil čekal jsem tuto akci něčím unikátní to se bohužel nestalo a prodej jsem také čekal že bude více unikátnější a pestřejší. Každopádně sečteno potrženo jsem rád že jsem tam byl a že jsem si to užil a že jsme si s Fandou zároveň dělali společnost a rozhodně to stálo zato a hrozně jsem si to užil. Doporučuji to každému aspoň jednou za život podobný con navštívit ale souhlasím s Fandou že naše Warpy, Pragocony, FF, Fancity a jiné akce jsou daleko více osobnější a člověk si je daleko více užije. Tyto cony jsou spíše o tom že se potkáte s vaší oblíbenou hvězdou a získáte fotku či podpis někoho u koho je velmi nepravděpodobné že by někdy k nám na nějakou z akcí zavítal.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 11. října 2016 - 17:25

Tyjo, vypadá to velkolepě. Ale první, co mě napadlo, když jsem si prohlížela ty fotky, bylo "výstaviště." Prostě obří, otevřený prostor, v němž se u nás cony nekonají - nezvyk.

Hmmm, takže k Terry Farrell se už můžeš chovat dočista domácky. Až se potkáte tady, oslovíš ji "ahoj, starouši" a budeš čekat na reakci :).

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
admirál pcermis
pcermis - út 11. října 2016 - 17:44

Tak Terry jen tak něco nerozhodí a pokud ano vezme to s legrací viz můj poslední příspěvek ve fóru. Ale máš pravdu je to jedno velké výstaviště, velká plocha která je z vetší části prázdná ale ono to ani jinak nejde. Nedokážu si představit že by se 15000 lidí procházelo ze třídy do třídy :-)

Jinak Fando mohl si mě aspoň upozornit že natáčíš a ne mě zvěčnit jak se láduji svým přídělem vydobytím s neoblomného replikátoru :-D

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
admirál Fanda
Fanda - út 11. října 2016 - 18:15

pcermis: :-))) To natáčení nebylo dopředu plánované a najednou jsem si říkal, že teď mám čas, tak to obejdu s mobilem. A tak jsem šel od vchodu dál a dál a nečekal jsem, že na tebe narazím.:-)

tzcomics: Dávám ti za pravdu, je to úplně jinak pojatý, než cony u nás a jak jsem psal, mě více vyhovuje ten náš styl.:-) Na druhou stranu, když má přijít tolik lidí, tak je lepší nechat je fakt asi pobíhat po velkém areálu a vytvořit tam ta stanoviště "stavebně" oddělená jen nějakými mobilními stěnami. To by se jinak asi moc dobře zvládnout nedalo.

Jana: Tak že by si mě vybavila, jak mě uvidí, to si zrovna iluze nedělám.:-) Focení je s ní ale příjemná záležitost, to je vidět i z fotky.:-)

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG