Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová upoutávka na Star Trek: Discovery [VIDEO]

út 31. ledna 2017      autor: omi      přečteno: 3059x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - út 31. ledna 2017 - 23:34

Na moment jsem se těšil na nějaké nové informace, ale moc jsme se toho nedozvěděli. Podle těch krátkých útržků se ale tak trochu bojím, že seriál bude ještě více v rozporu se zažitou kontinuitou, než jak jsem už očekával. Podle designu lodi na monitoru a podle uniformy bych odhadoval, že designérsky bude mít Discovery daleko blíže k seriálu Enterprise než k Původnímu seriálu. možná to opravdu bude něco na způsob předělu mezi obojím. a ty kostýmy? Doufám, že nemají být pro klingonské postavy. Vypadá to spíš na něco, co bych si představil na ještěrovitém Xindim.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - út 31. ledna 2017 - 23:47

Zvláštní - původní verze, co jsem viděl, byla i s doprovodným komentářem - ale pak vím, že jí nějak stáhli. Nejvíc to opravdu připomíná Enterprise, což by mohla být ještě ta lepší verze, než že by se to vzdálilo všemu a nezapadalo vůbec. Nové logo je o hodně lepší a rád bych už viděl nějakou finální verzi lodi :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - út 31. ledna 2017 - 23:59

Jinak samostatný fakt, že rozlomená delta není jen logem seriálu, ale i odznakem na uniformě - což jsme do této doby nikdy jinde neviděli, mě opět přivádí na myšlenku, že by se mohlo jednat o nějakou samostatně operující jednotku mimo normální flotilu.

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 1. února 2017 - 01:03

Líbí a hodně moc! Více než na loď jsem snad zvědavý na ty uniformy Flotily - i to málo co jsem viděl se mi hodně líbilo, tak jsem zvědavej na to, jak to bude vypadat celé v kuse ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
komandér JacobCarter(SG)
JacobCarter(SG) - st 1. února 2017 - 09:30

Tahle verze je nějaká divná, chybí tam ten komentář a texty, to skoro vypadá, že to je mezinárodní kopie, která se má teprve lokalizovat (grafikou a komentářem). Anglická verze je tady: [link]

kapitán flotily tzcomics
tzcomics - st 1. února 2017 - 10:34

JacobCarter(SG): jj, to je ta verze, kterou jsem původně viděl

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
admirál flotily Iconer
Iconer - st 1. února 2017 - 11:07

Jacob: díky, tvoje verze vypadá lépe

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 1. února 2017 - 17:10

tak pokud jde o mě, tak to vypadá pěkně, moderně, uniforma hezká, nová podoba lodi taky OK... Uniformy sou neco mezi ENT a Klecí, ale psíš ENT a loď je NX-01 s novou pozicí gondol ve tvaru ala JemHAdar Attack ship, ale tady jsou nalezato... tzn koukatelné, ale k TOSce to proste nepatří ani náhodou :(

kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - čt 2. února 2017 - 18:39

Nic moc jsme samozřejmě ještě neviděli, ale mě se ta uniforma (nebo aspoň to, co z ní bylo zatím vidět) líbí :)

She's our friend and she's crazy!
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - pá 3. února 2017 - 16:38

Ještě dodám, že já TOSku vůbec nemusím a vadí mi tak vlastně jen narušení kontinuity, resp. faktické (i když tvůrci možná nikdy nebude vyslovené) vytvoření dalšího alternativního vesmíru...

kapitán Bedraz
Bedraz - po 6. února 2017 - 14:33
Inu, já jsem hlavně ráda, že nakonec opravdu začali. Po tolika letech zase padla klapka k novému ST seriálu! Jestli tohle není sci-fi, tak už nic.:D O kontinuitu se trochu bojím, ale zatím hlavně o tu vizuální. Nicméně to by byla škoda nejmenší.:) Doufám, že nehodí z hlediska kontinuity do koše výbornou práci odvedenou Enterprise.
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG