Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vybrané kapitoly z Khanova hněvu

út 25. dubna 2017      autor: Siridar      přečteno: 1808x      komentáře: 5
kapitán flotily Johanson
Johanson - út 25. dubna 2017 - 21:27

?

kapitán flotily Siridar
Siridar - st 26. dubna 2017 - 20:47

Hmm, tak se to asi nikomu nelíbilo... Nevadí, příště to snad bude lepší. :)

Johanson: Nešlo to pochopit?

kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - čt 27. dubna 2017 - 15:21

Myslím, že je to napsané dobře, ale úplně jsem nepochopila, kdy se to vlastně odehrává, nebo tak. Jinak si myslím, že píšeš skvěle :)

She's our friend and she's crazy!
kapitán flotily Siridar
Siridar - čt 27. dubna 2017 - 16:28

Alice: Díky moc! Je fakt, že jsem dostatečně nezdůraznil, že se jedná o poměrně volnou adaptaci Khanova hněvu. Kapitola 15 popisuje dobu těsně po tom, co Kirk potkal ve výtahu Saavika. Ve filmu je nakonec zastihne McCoy a zeptá se: "Who is holding the damn elevator?". V této verzi čeká McCoy na ošetřovně a Kirk za ním přijde, aby mu o tom setkání pověděl ( a taky se napít:) ).

Kapitola 16 je zase přepis filmové scény, ve které Kirk mluví s doktorkou Marcusovou přes video (v tomto rozhovoru mu vyčítá, že jim bere genesis), ale je to vyprávěno z pohledu budoucího historika o 120 let později.

Jedná se o poměrně nedůležité události z filmu, tak není divu, že to nejde příliš dobře zařadit.

kapitán flotily Johanson
Johanson - so 29. dubna 2017 - 14:06

Ne, já jsem četl všechny ST knih krom posledních tří co vyšly naposledy. Jen mi jaksi unikl důvod proč vybírat kapitoly... Jednak mi to přijde jako postnout na FB fotku bombonu, který jsem snědl a tudíž si nikdo další nedá, a jednak mi to prostě nějak nepřišlo účelné, takže jsem se snažil pochopit proč...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG