Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle klasického Star Treku X: Hadi v ráji

so 6. května 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1822x      komentáře: 1
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 7. května 2017 - 23:11

Diskontinuita mezi romány a komixy je jasná, komixy jsou přinejlepším C-kánon, ovšem diskontinuita mezi romány je od patronace CBS v 2006 poměrně vzácná. A většinou je způsobená tím, že dva autoři píší o tomtéž souběžně. Za kánonické se tedy dají pokládat až informace "vyřčené" v tomto románu.

Každopádně díky za souhrn, najít to někde takhle ucelené, není snadné. Nicméně jsem rád, že jsem to před těmi třemi lety nenakousl, protože by mě to zřejmě nebavilo. Ostatně jako epizoda, ze které to vychází.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG