Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové střípky ze Star Trek: Discovery

pá 21. července 2017      autor: omi      přečteno: 1424x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

kapitán flotily tzcomics
tzcomics - pá 21. července 2017 - 19:39

Projížděl jsem si různé fotky a... například kostýmy Klingonů a koncepty jejich lodí mi prostě Klingonský styl v ničem nepřipomínají. Přijde mi že jde úplně o novou adaptaci Star Treku, s tím že ta stará verze se hodila za hlavu...

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
bez hodnosti Pavel_M_Mihálik
Pavel_M_Mihálik - pá 21. července 2017 - 20:52

+tzcomics Podle vzhledu té klingonské lodi a toho sarkofágu si myslím, že ty Klingoni jsou z minulosti. Třeba v tom sarkofágu převáželi Kahlesse, ale bylo to daleko, tak se uvedli do stáze, ale loď na to místo nikdy nedoletěla a teď je probudila, protože lodi dochází energie.

„Ovážně se pouštět tam, kam se dosud nikdo nevydal.”
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 21. července 2017 - 23:20

Z vystavených propriet a uniforem jsem já osobně absolutně nadšený a na seriál se těším více než kdy dříve (a to jsem si myslel, že to už víc nejde XD). Hlavně tedy trio phaser, trikordér a komunikátor je něco, co prostě musím mít doma a doufám, že to bude časem k mání. Způsob, jakým se v těch rekvizitách mísí období z The Cage (hlaveň phaseru s několika "ústími") a klasické TOSky je podle mě vydařený a fakt se mi líbí. A uniformy? I když mi do toho období něco takového stále nesedí, tak je to rozhodně radost pohledět :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - so 22. července 2017 - 00:43

Pavel_M_Mihálik: Právě jsem zvědavej, jestli to bude mít nějaké vysvětlení.

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
praporčík ada1987
ada1987 - so 22. července 2017 - 20:36

to klingonske "oblecko" je otrasne

podporučík Lostie13
Lostie13 - so 22. července 2017 - 21:14

Klingonské rekvizity působí spíše něco jako z univerza Predátora, či Aliena. Ale třeba mile překvapí. Jde vidět, že štáb jde cestou pro současnou generaci diváků, kteří by se zkrátka s původními Klingony nespokojili. Původní Klingoni totiž na dnešní dobu nepůsobí příliš věrohodně, zároveň nenahání strach. Což bych od mimozemské rasy takového ražení, rasy válečníků, čekal. Takže uvidíme. :)

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - ne 23. července 2017 - 01:36

Já věřím že to bude OK. A líbí se mi ta teorie, že by mohlo jít o nějaký archaický rod, třeba nějak zmražený či uvězněný v čase a v ději seriálu se opět nějak vysvobodí. Nebo půjde o zcela nový rod Klingonů. Možností jak to vysvětlit je spousta a věřím, že se tím určitě budou v seriálu zabývat...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - ne 23. července 2017 - 10:30

Tak on trailer říká, že "Klingonská říše se topí ve zmatcích". Kdo ví, co jsme to viděli. Třeba je to nějak frakce. Já bych jednoduše nedělal ukvapené závěry a počkal si na 25. září.

A za sebe musím říct, že Star Trek: Discovery vzbuzuje čím dál tím větší zvědavost.

I cesta může být cíl…
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - ne 23. července 2017 - 15:08

Samuel: Zvědavost... Jop, to je myslím docela trefné vystižení ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
podporučík Soong
Soong - út 25. července 2017 - 16:38

2Lostie13: Klingoni nenahani hruzu hlavne proto, ze jejich cinny nenahaneni hruzu. Je to celkem dost rozdil, jak jsou vykresleni v TOSce a jak pak treba v TGN/DS9.

Znenit jim vyzaz za vic strasidelnou je pak akt celkove tvurci bezradnosti ;-)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 25. července 2017 - 16:42

Já jsem na ty klingony z celého seriálu zvědavý snad nejvíce.. :D Asi proto, jak moc jim trekkies nedávají šanci a já mám tendence fandit těm/tomu, komu většina ne. Lámat přes koleno to nebudu, ale je fakt, že se do nějaké sympatie k nim vůbec nemusím nutit a fakt se mi z toho, co je zatím k mání, dost líbí ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG