Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Výsadek do Atommuzea Javor 51

so 26. srpna 2017      autor: Shane      přečteno: 1564x      komentáře: 2
admirál pcermis
pcermis - so 26. srpna 2017 - 15:12
Škoda že mám ten den jinou akci.
Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - so 26. srpna 2017 - 16:59

No, vojenský prostor jako takový už tu nefunguje, ale díky tomu, že tu byl, se zachoval kus pěkné přírody. Před osmi a sedmi lety jsem tam byla na brigádě nesexuálního charakteru :). U příležitosti cvičení jsme angličanům myli nádobí :). Nenávidím mytí nádobí :). Dvanáct, čtrnáct hodin denně - měsíc v kuse, bez jediného dne volna. Ne, že by bylo tolik nádobí, aby to zabralo celý ten čas, jenom jsme se jaksi nemohli moc courat a podmínky byly takové, místy středověké. Ale duševně jsme se cítili úplně skvěle. I přes tu únavu se sešla na obou stranách neskutečně skvělá skupina lidí. Ráda na to vzpomínám, už méně na zaměstnavatele, ale to už je jiný příběh.

Zjistila jsem, že mi tam jede i bus - dvě hodiny před srazem, ale nevím, jestli mi to vyjde zrovna příští týden, sakryš.

Jo a opovažte se tam nechat nějaký bordel -:))).

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG