Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Romány podle Nové generace III a IV: Nejvyšším warpem

út 31. října 2017      autor: Eodeon      přečteno: 2126x      komentáře: 2
kapitán flotily Eodeon
Eodeon - so 4. listopadu 2017 - 20:12

Teď jsem si na začátku třetího odstavce všiml, že kniha se vlastně jmenuje "Nejvyšším srpem". Opět se všem omlouvám za "dezinformaci" :) Měl jsem si toho všimnout. Příště si ve Wordu vypnu ty automatické opravy.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
bez hodnosti PanChapeau
PanChapeau - ne 12. listopadu 2017 - 15:38

Maximum Warp knihy jsem zkoušel číst několik let zpět. Knihami jsem se doslova prokousával a nejvíce mne rušil právě nedostatek představení neznámých postav a poněkud zvláštní styl psaní. S recenzí v podstatě souhlasím. Má to skvělý nápad, ale zpracování mohlo být mnohem lepší...na druhou stranu však i mnohem horší :-) Například T'sart se jim vážně povedl. Každopádně se tato duologie řadí mezi ST knihy, které po čase zmizí z paměti a zůstane jen matný dojem. Alespoň je tomu tak u mne. 6/10

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG