Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Discovery v komentářích: S01E06 „Léthé“ (spoilery!)

ne 29. října 2017      autor: Eodeon      přečteno: 2430x      komentáře: 3
kapitán flotily Alice Lal Zikešová
Alice Lal Zikešová - ne 29. října 2017 - 09:48

Tato epizoda mě nadchla, mám ráda, když se můžeme více ponořit do problémů postav a jejich osobního života. Všimla jsem si, že se nikdo příliš nezaobírá podivným výstupem poručíka Stametse - jaký je váš názor na jeho chování a reakce? Myslíte, že právě u něj nastala ta "výměna" pravého Stametse za toho zrcadlového?​ Nebo jde jen o jakési psychotropické reakce v důsledku požití spor hub?

She's our friend and she's crazy!
kadet tomix
tomix - ne 29. října 2017 - 17:03

Ten koniec s kapitanom Lorcom nemal chybu. A klingonmi. Konecne ich ukazali ako poriadnych hrdlorezov.

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 29. října 2017 - 17:52

Doposavad asi nejlepší epizoda, což ale pro mě znamená pořád těžký podprůměr. Je tam několik kontinuálních chyb a Lorcovo chování... No, k tomu nemám slov :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG