Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

DS9: The Fallen – Convergence

ne 4. února 2018      autor: Eodeon      přečteno: 3024x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 5. února 2018 - 20:30

Fallen mám, i bych si ho rád zopakoval, ale jaksi není Windows jako Windows. Na desítkách nerozjedu. Nebo minimálně "as is", nějaké složité patchování DX9 jistě existuje.

admirál flotily omi
omi - st 7. února 2018 - 13:39

The Fallen je moje asi nejoblíbenější startreková hra. Convergence jsem samozřejmě zkoušel, ale bohužel nedohrál. Nějak jsem se tam pak ztratil a pobíháním po tom obrovském levelu jsem nezjistil, kam mám pokračovat. Chtělo by to zkusit znovu. :D

„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán flotily Johanson
Johanson - st 7. února 2018 - 16:25

Hmm taky bych si to dal nějak znovu, abych si to mohl dohrát za všechny. Je na to dokonce čeština, jen má problém, že nefungovala s opravným patchem a pro verzi z Levné knihy, která byla opravená taky ne.. Což mi přijde docela škoda.

kapitán flotily Eodeon
Eodeon - st 7. února 2018 - 22:09

Telemachus: To je trefná poznámka - otázka kompatibility je u tématu starších her dost důležitá, ale osobně bohužel neumím poradit. Sám jsem si poradil jen díky tomu, že mám ještě muzejní přístroj z dob, kdy byly tyto hry aktuální, a na kterých to tím pádem rozběhnu. Ale na základě toho mohu potvrdit, že to bez padání běží i na XPčkách, pokud by to někomu pomohlo.
omi: Klidně se vyptej, kdybys to ještě zkoušel a měl nějakou potíž. Mám to docela prochozené a rád se pokusím poradit a pomoci.

Johanson: Hádám, že skvělý herní zážitek by měl i hráč bez češtiny. Jako jsem měl ostatně i já, když jsem se ke hře dostal poprvé a angličtinu jsem moc dobře neovládal. Přinejhorším pro základní orientaci jsem tedy sepsal tu synopsi v článku. A Convergence má příběh opravdu jen povšechný a ani při samotném hraní také není třeba nic luštit. Když jsem to dohrál poprvé, ani jsem nečetl "objectives". Vždy se dalo vytušit, co je třeba všechno udělat pro splnění mise, př. otevřít tamty dveře pomocí přístupové karty, která se někde v levelu válí, zachránit příslušný počet zraněných členů Flotily atd.

“Time is the school in which we learn, Time is the fire in which we burn." - Delmore Schwartz
kapitán flotily Johanson
Johanson - čt 8. února 2018 - 16:43

Je to dost dávno co jsem to hrál, úplně poprvé to bylo bez češtiny pro mě peklo, protože jsem vůbec neměl tušení co se kolem děje a hlavně kombinace scanování štítů a nastavování phaseru na frekvence bylo hrozný zlo, než jsem na to přišel. Ale pak jsem zůstal viset v těch chybových levelech, kde nebylo v grafice nic vidět :-D jeden jsem dokonce ani nevím jak prošel jiné už ne. Mno pak jsem to odložil a hrál až verzi z levné knihy, kde jsem se sice už bez češtiny i zorientoval ale taky mám pocit, že jsme to úplně nedohrál, ta hry nepatří mezi ty "nejlehčí" a později jsem se k tomu už nevrátil, protože jsme to nerozchodil..

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - so 10. února 2018 - 14:25

DS9 The Fallen měl výbornou úvodní Intro a závěrečnou End credits hudbu. Dá se to najít třeba na Spotify.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG