Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Discovery v komentářích: S01E08 „Si Vis Pacem, Para Bellum“ (spoilery)

po 13. listopadu 2017      autor: Eodeon      přečteno: 2668x      komentáře: 3
admirál Fanda
Fanda - út 14. listopadu 2017 - 16:34

Ani zdaleka v tom, co jsem viděl, neodkrývám ukryté symboly jako Eodeon. Dokonce mám opět trochu pocit, že jsem viděl něco jiného.:-) Na druhou stranu ale musím říct, že tohle byl asi první díl, který se mi opravdu líbil. Postavy začínají vypadat "lidštěji" a uvěřitelněji. Celkově to hodnotím jako povedený díl a KONEČNĚ se těším na to, až uvidím, jak se to bude vyvíjet dál... což mi dosud chybělo.

Pokud jsme ve vesmíru sami, je to strašné mrhání místem.
kadet tomix
tomix - čt 16. listopadu 2017 - 15:15

Opat velmi slusna epizoda, paci sa mi, ake to robia pestrofarebne, pocinajuc vesmirnymi bitvami a planetami konciac. Taktiez klingonske intriky stale bavia, normalne tej klingonke tu nasranost verim a tesim sa na jej odplatu. Fakt, ale co sa samotnych klingonov tyka, tak tu na nich odviedli priam genialnu pracu - kostymy, masky, lode, prejav, vsetko uplne perfektne.

kapitán Bedraz
Bedraz - pá 17. listopadu 2017 - 13:12

Děkuji Eodenovi za kontinuální komentáře ke všem epizodám, moc ráda si je přečtu, ať už souhlasím, či ne. Mně se epizoda líbila - nejvíce asi ryze stratrekově laděným vývojem Sarua. Nicméně úplně souhlasím s tím, že při malém počtu epizod je zhušťováno až na dřeň, což může vést k odtažitému vztahu k postavám... I mně se posádka Discovery začala líbit až po třech, čtyřech dílech... A to jsou hlavní hrdinové! Vytvořit si vztah k vedlejším postavám, či Klingonům, je pak zcela nemožné...

Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG