Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tarantinův Star Trek už má scénáristu

út 26. prosince 2017      autor: little borg      přečteno: 2426x      komentáře: 5
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 28. prosince 2017 - 16:52

Osobně mě "Trekentino" trochu děsí - ze všech jeho filmů, co jsem viděla, mi stylově ke Star Treku nesedne ani jeden. (Ale neviděla jsem všechno, naděje umírá poslední. :) ) A bohužel si nemyslím, že by platilo "přežili jsme Abramse, přežijeme všechno". Na druhou stranu, pokud by to bylo definitivní Kill Movie Trek, tak by snad pořád zůstala televizní doména a tam byl Star Trek vždycky silnější. :)

Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál pcermis
pcermis - čt 28. prosince 2017 - 20:16

Tomu co píšeš nevěřím. Viděl jsem všechny jeho filmy a vždy ten film byl jiný a vždy dokonalý. Pokud bude Star Trek v jeho podání věřím propracovaný film se vším co k němu patří.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
poručík Veczi
Veczi - pá 29. prosince 2017 - 21:17

Jako ano Tarantino má svůj styl, který je údajně úplně úžasný...osobně se podívám na jeho filmy, ne všechny hodnotím jako dobré (z mého určitě velice omezeného pohledu malomocného lajka)... nicméně ke ST se podle mě až tak moc nehodí.. prostě ST je něco jiného...ale třeba už chce natočit i něco normálního :-)

bez hodnosti Mice
Mice - út 2. ledna 2018 - 20:20

Q. Tarantino patří bezesporu k důsledným a originálním filmovým tvůrcům a dá se povětšinou říci, že všeho, čeho se jako nadšený profesionál dotkne, nese jeho osobytou pečeť. Určitá dávka kontraverze (násilí) je znásobena pečlivým rozvynutím charakterů postav a dívák tedy silněji vnímá její dramatické osudy ( čímž je ona kontraverze samozřejmě silnější, oproti tomu anonymní kvantita mrtvých bez předchozího uvedení na scénu je jen nezajimavá vybíjená). Pokud se Tarantino filmového zpracování ze světa ST zhostí, určitě to bude originální dílo s nezaměnitelným rukopisem a moc rád bych jej viděl, nebál bych se toho. :)

kadet bruce willis
bruce willis - út 30. ledna 2018 - 20:29

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG