Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nová generace: Před zneuctěním

út 2. ledna 2018      autor: sarao      přečteno: 2709x      komentáře: 3
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - út 2. ledna 2018 - 19:39

Právě jsem dočetl, bylo to napínavé :-)

Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 11. ledna 2018 - 09:58
Díky za recenzi, absolutně souhlasím s tím, že to bylo maximálně čtivé, dala jsem to za den. A to už jsem Borgy chtěla uložit k ledu. :D
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
kadet Ondřej Matějka
Ondřej Matějka - pá 12. ledna 2018 - 15:23

Já to schválně přeskočil a šel jsem rovnou na Destiny, nevěděl jsem že to navazuje. Předchozí ST: Odpor mi přišel jako hrozná recyklace a další Novou Generaci s borgama jsem tak schválně přeskočil. Docela mě štve že ta trilogie Destiny je zase o borzích, čekal jsem že vymyslej něco originálního. Jako Borgové jsou super, ale už jich bylo dost. Snad se ta trilogie v těch dalších dílech ňák pořádně zamotá a dozvíme se aspoň původ Borgů když už to o nich musí bejt.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG