Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Volání osudu – Ztracené duše – recenze (spoilery)

po 2. července 2018      autor: sarao      přečteno: 1846x      komentáře: 1
kadet Ondřej Matějka
Ondřej Matějka - čt 5. července 2018 - 11:09

Pozor spoilery!

Souhlasim, je to napsaný skvěle. Normálně v knížkách nemam rád to rozsekávání děje na víc časů a sledování spousty postav samostatně na přeskáčku, ale Mack to dokáže udělat tak že je to napínavý a čtenáře to nepustí až do konce. V prvních 2 knihách mě trochu otravovalo to řešení vztahů a podobně, ale to je asi dědictví po předchozích autorech a Mack to musel ňák dál rozvinout, jinak by to nedávalo smysl. Ten konec o tom jak vznikli borgové byl hodně nečekanej, od začátku bylo jasný že Caeliarové maj s Borgama něco společnýho, to jsem tušil skoro od začátku, ale to jak to nakonec přesně bylo, to jsem začal tušit až teprve několik stránek předtim než se to stalo, takže to dokázal udělat opravdu napínavý a nečekaný a to že u zrodu Borgů byli lidi, to bylo hodně nečekaný.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG