Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jakým tónem zní Volání osudu

st 8. srpna 2018      autor: Sokar      přečteno: 2417x      komentáře: 3
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - st 8. srpna 2018 - 11:04

Vřelé díky za recku ;) A jsem moc rád, že se líbilo. Skvělá posádka Aventine zde má premiéru, ale rozhodně ne derniéru. Bude se jí věnovat hned další kniha za třetí Teorií strun, a to sice Jednotný osud.

Picarda tu vnímám jako lehce zlomeného muže, který už plně neunesl svou noční můru. Zase si naopak myslím, že kdyby byl úplně v pohodě, k jeho zážitkům s Borgy by to jaksi nesedělo. Ale neboj, starý Jean-Luc se vrátí ;)

viceadmirál Sokar
Sokar - pá 10. srpna 2018 - 18:37

Tak to rád slyším, na Jednotný osud jsem se těšil už předtím, teď o to více. Stejně jako na další tituly, nejvíce mě asi lákají Příběhy od kapitánova stolu. Každopádně bezva práce, držím palce ať to vám to s Brokilonem i dál takhle šlape a vydává.

To vnímání Picarda asi chápu, pro mě to prostě jen bylo těžko stravitelné, práve v tom našem šedivém světě on pro mě vždycky byl ta morální jistota, nebo jak to podat. Vím, že je to nerealistická představa. A třeba v DS9 byl Sisko dlouhodobě mnohem větší pragmatik a "pouhý člověk", se svými chybami a pochybami. Jen jsem si prostě nezvykl, že takto je podáván i Jean Luc Picard. Možná teď, až se opustí borgská tématika (která už tu byla taky až až dlouho, ač zrovna tady velmi zajímavá, o to nic) a posune se příběh dál, to zase bude jiné. Nechám se překvapit :)

Don't try to be a great man, just be a man. And let history make its own judgments.
kapitán flotily tzcomics
tzcomics - pá 10. srpna 2018 - 21:31
Přečteny první dva díly a hodně se mi to líbí. Teď si dávám pauzu a nabírám síly na třetí dějství. A těším se i na další kousky :-)
Neboť svět je dutý a já se dotkl nebe

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG