Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Chris Pine se do role Kirka nevrátí

ne 12. srpna 2018      autor: Lostie13      přečteno: 1750x      komentáře: 15

Vložit nový komentář

admirál pcermis
pcermis - ne 12. srpna 2018 - 14:04

No výborně tak to nahrává k úplně jiné posádce, úplně jiné lodi a úplně jinému Star Treku. Stále doufám, že u nej bude i Quentin Tarantino :-)

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
podporučík Lostie13
Lostie13 - ne 12. srpna 2018 - 14:11

Uvidíme, zatím to vypadá, že se ostatní herci vrátí a stále se počítá se čtvrtým filmem jako se sequelem, s tímto nikdo nepočítal. Ale je možné, že teď dojde k nějakým větším úpravám scénáře, tak uvidíme, co z toho nakoenc vznikne. Tarantino by měl režírovat až pátý film v pořadí, režisérkou čtvrtého dílu je S.J. Clarkson, to už je potvrzené.

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.
admirál pcermis
pcermis - ne 12. srpna 2018 - 14:32

Oba Kirkové už byly také potvrzení. :-) Uvidíme jak to dopadne, ale ať probůh jejich role nepřeobsazují někým jiným.

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 12. srpna 2018 - 14:57

To mi tedy přijde jako hodně předčasná zpráva. Opuštění vyjednávacího stolu ohledně platových podmínek je přece taky součást taktiky vyjednávání s cílem prosadit si svou. Z mého pohledu je docela jasné, že se Chris Pine vrátí a pokud chtějí u diváků zabodovat, což stopro chtějí, tak tam nakonec bude i Hemsworth. To, že Paramount už účast Hemswortha dříve potvrdilo a to, že bez Pina jako ústřední postavy celé Abramsovské série nedává další pokračování moc smysl, staví oba do skvělé pozice, ze které si prakticky můžou diktovat podmínky :)

kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 12. srpna 2018 - 14:59

Z tohoto pohledu se jeví nové prohlášení Paramountu jdoucí přesně opačně, tj. že oba herce přeobsadí, jen jako snaha o vylepšení pozice a ne jako definitivní rozhodnutí.

praporčík Polux
Polux - ne 12. srpna 2018 - 15:34

Zbytečně poplašná zpráva. Vyjednávání mezi studiem a herci samozřejmě bude pokračovat. Obě strany si vyjasnili svou pozici a nyní bude následovat tradiční jednání ve stylu "já Tě potřebuji víc, než Ty mně". Ve výsledku to opravdu může dopadnout tak, že herci ze své "role" ("jsem hvězda a proto chci tolik a tolik, pokud ne, tak jsme skončili") neustoupí a studio z té své ("značka není příliš profitabilní, proto musíme s rozpočtem šetřit, mimo jiné i na platech herců") také ne, ovšem již nyní uvádět tuto průběžnou informaci (která prosákla i proto, aby některé ze stran vylepšila vyjednávací pozici) jako definitivní rozlučku se mi jeví jako poněkud předčasné.

Star Trek - The future already today©
admirál pcermis
pcermis - ne 12. srpna 2018 - 17:07

Určitě to není definitní ale jak jsem psal na začátku možná by to celému filmu jen a jen prospělo. :-)

Jen dvě věci jsou nekonečné – vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 12. srpna 2018 - 21:21

FANTASY: No dobře, toto je JJverze a tam je možné úplně vše, takže i mrtvej Kirk.. nakonec by to byl způsob, jak tam dostat Shatnera... třeba by řekli, že Kirk z nějakého důvodu extremne zestarl :D

Jako skoro se stydím, ale pro fanouška ST je to nakonec lepší řešení, než tam toho Pinea mít :D

podporučík David
David - po 13. srpna 2018 - 00:00

Že by ruka trhu i v tomto případě opravdu fungovala?

Snad se tím blýská na lepší časy.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 13. srpna 2018 - 00:26

I já si myslím, že to ještě s tím odchodem Pinea a Hemswortha není tak horké a že se oba nakonec jistě do svých rolí vrátí.. ;)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 13. srpna 2018 - 09:39

Obě dvě jsou jisté role a Pine, Hemsworth a Paramount jen vzájemně zkouší, co si mohou dovolit. Definitivní titulek je velmi předčasný :)

bez hodnosti vedek
vedek - po 13. srpna 2018 - 10:37

V PU po 5 rocnej misii nafasoval hodnost admirala...potom neskor odisiel aj od flotily. Takze, ak by chceli mohli by ho odpratat na velitelstvo, alebo ho odpratat z flotily prec. Enterpise by velil Decker. Uz len doriesit Chekova ;)

kadet Garak
Garak - po 13. srpna 2018 - 12:20

Už jen představa vyškrtnutí postavy kapitána Kirka ze scénáře TOSkového ST působí celkem zábavně. :-)

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - po 13. srpna 2018 - 18:31

Mě by mj Pine coby Kirk fakt dost scházel, podle mého je to doposud jeho nej role, která se k němu hodí a kterou si mj vážně užívá.. :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
admirál Hypospray
Hypospray - ne 26. srpna 2018 - 19:53

Tak jsem se trochu vystrašila, představila si nový film bez těch dvou a ne-e ... takže, proč fanoušky trochu nepoškádlit ;)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG