Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pro lásku Spockovu… [recenze]

pá 7. prosince 2018      autor: omi      přečteno: 1498x      komentáře: 1
podporučík Lostie13
Lostie13 - pá 7. prosince 2018 - 15:42

Děkuji za zmínku mého osobního deníku. :) Co se týče dokumentu, viděl jsem ho ihned po zveřejnění na Netflixu, jednalo se o zajímavě zfilmovanou poctu jednomu velikánovi. Já nejsem zrovna bůhvíjaký znalec biografie Leonarda Nimoye, tudíž jsem se dozvěděl také poměrně dost informací, v jistých chvílích jsem se bavil, potom vzpomínal. Moc pěkná pocta zfilmovaná a produkovaná jeho synem. Překvapil mě také medailonek s Jimem Parsonsem, jež částečně odkazuje na epizodu seriálu The Big Bang Theory 9x07: The Spock Resonance, ve které si zahrál právě Adam Nimoy a Wil Wheaton. Ti přišli vyzpovídat Sheldona pro účely právě tohoto dokumentu. V seriálu se jednalo o fiktivní interview, ale zároveň použili do finálního sestřihu dokumentu vyjádření skutečného Parsonse, to se mi moc líbilo.

Alternativní verze "opičí" skladby The Lazy Song má za mě ohromný palec nahoru, musím se přiznat, že tuto verzi s Leonardem jsem viděl úplně poprvé, nějak mi to uniklo.

I accept there are things in the universe that can't be scanned with a tricorder.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG