Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pokračování filmů z Kelvinovy časové linie se odkládá

st 9. ledna 2019      autor: omi      přečteno: 1433x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

admirál flotily Iconer
Iconer - st 9. ledna 2019 - 10:37

Tak nějak jsem to očekával

„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - st 9. ledna 2019 - 11:04

To mě osobně docela dost bolí, ale asi je to lepší než nějaké polovičaté kompromisy ala ST bez Ch. Pinea coby Kirka apod.

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
podporučík vlasopes
vlasopes - st 9. ledna 2019 - 12:02

S návratem ST do klasické časové linie a nejméně 2 novým seriálům z této oblasti, Kelvin Timeline výrazně ztratila na atraktivitě v očích většiny trekkies, které znám. A asi si to konečně uvědomilo i studio.

kadet Garak
Garak - čt 10. ledna 2019 - 10:14

Tak ono už tehdy nápad změnit časovou linii, který se scénáristům zdál tak strašně cool a kvůli kterému tolik trekkies skřípalo zuby, se zdál být hodně krátkozraký a budoucnost tenhle přešlap jen potvrzuje.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - pá 11. ledna 2019 - 09:51

Garak: Rozhodnutí to podle mého rozhodně nebylo zlé, protože TOSka je obecně stále jeden z nejpopulárnějších Treků, dnes se navíc jedná už o kultovní seriál a nápad ho přinést z5 na stříbrné plátno v moderní podobě se rozhodně zle nejeví, proč taky.. ? Myslím že to byl rozhodně nebyl zle či sobecky myšlený nápad, a že v tom naopak byla prvořadě snaha se zavděčit masám...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet Garak
Garak - pá 11. ledna 2019 - 10:10

Já nemám nic proti TOS na stříbrném plátně. Psal jsem o zbytečném dělení časových linií. Jasně, dalo to scénáristům do rukou nové možnosti psát historii znovu, ale v kontextu takhle obřího fenoménu to přineslo spíše zmatek, kdy se musíme ujišťovat, v jaké časové linii vlastně sledujeme příběh. Dle mého s odstupem času krátkozraké a zbytečné.

kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - so 12. ledna 2019 - 14:15

Garak: Zase tak složité mi to nepřijde - těch alternativních linií zase tolik není, aby v tom byl nějaký chaos...

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor
kadet captain
captain - so 12. ledna 2019 - 21:29

Žádná škoda. Dost bylo nesmyslů typu Kelvin line. Chce to pokračování dál do budoucna v Prime line po vzoru knižních zpracování.

praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - po 14. ledna 2019 - 18:19

tak jsem ve finále rád, kdysi jsem restart/rek 2009 viděl asi 11x, protože byl hlad. ale rád bych viděl normální ST už. ty další jako into darkness a beyond už sem ani nebral jako moc vážně, pozlátka jen prostě no... Na picarda jsem velice zvědav

viceadmirál Jana Dvořáčková
Jana Dvořáčková - út 15. ledna 2019 - 16:46

Jů, jednak mě zaujalo info o prequelu Hry o trůny, ehm.

Pak si říkám, že je prima, že tvůrcům nové linie trvalo jen DESET let, nže si uvědomili, že to nebude to pravé startrekové... Abych nebyla bestie, první a třetí film se mi líbil a vrátím se k nim, to zase jo.

No a pak si říkám, že Kirkové by zasloužili na budku, neboť na ně se místy příjemně koukalo, tedy mimo jiné. Někdy jakože úleva od všeho ostatního, co mi lezlo na nervy. A voni to vědí, darebáci, proto asi chtěli více. Jeden by si myslel, že kredity jim budou stačit a vono prd. To je prekérka :). Alespoň ty nové projekty, že se rozjely.

Když se díváš na hvězdy, nestůj uprostřed silnice...
kapitán flotily Jakkob Killer
Jakkob Killer - út 15. ledna 2019 - 19:03

Tak ono to snad není odpískáno definitivně a někdy v budoucnu se třeba čtyřky dočkáme.. :)

" The Universe Is Balanced On The Back Of A Giant Koala " - O'Connor

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG